جعبه شکلات/ جعبه شکلات فانتزی/ جعبه شکلات کادویی/ ساخت جعبه شکلات/ جعبه شکلات مقوایی

جعبه شکلات فانتزی ، خوشگل و خوشمزه

 

شکلات برای هدیه دادن، سوغاتی و مصارف روزانه استفاده می شود و برای همین است که هر چه جعبه شکلات زیبا،ساده و شکیل و متنوع باید شانس بیشتری برای فروش دارد.جعبه ایی که در تصویر ملاحظه می کنید یک جعبه شکلات فانتزی است .

یکی از مهم ترین محصولات در صنعت چاپ و بسته بندی چاپ جعبه شکلات مقوایی است که تنوع در تولید این جعبه ها به جذب مشتری کمک می کند.

و همین جذابیت ظاهری است که سرنوشت فروش کالا را تعیین می کند.

 

جعبه شکلات/ جعبه شکلات فانتزی/ جعبه شکلات کادویی/ ساخت جعبه شکلات/ جعبه شکلات مقوایی

 

 گرافیک بسته بندی جعبه شکلات

همانطور که مشاهده می شود چاپ این جعبه شکلات مقوایی ۲رنگ بوده است و دورنگ یکی ملایم، سرمه ایی و دیگر مهیج قرمز که ترکیب این ها در کنار هم جعبه ایی متفاوت از لحاظ گرافیکی را فراهم آورده است.

و در کنار رنگ جعبه،  نوشته های سفید و لیمویی که با کنتراست بالا از لحاظ بصری در ویترین ها یک نوع سادگی در پس زیبایی را به محصول القا میکند.

همچنین کنتراست بین جعبه و شکلاتها چشم گیر است ، درون جعبه هم چاپ خورده و خود شکلات ها که در کنار قهوه ایی بودن متداول آن ها سعی در متفاوت بودن آن نیز دارد.

 ساختار بسته بندی و طراحی جعبه شکلات

نکته جالب دیگر تکست گرافی این محصول است در جعبه های کشویی معمولا کاور و پک داخلی مکمل هم هستن و اطلاعات تکست در تمام وجوه این جعبه قرار دارد از جمله ۴وجه پک داخلی و ۲وجه پشت و جلو کاور.

این نوع تکست گرافی و طراحی کمک زیادی به تولید کننده می کند تا اطلاعات بیشتری از محصول و برند خود را در اختیار مشتری  بگذارد به طوری که از هر طرف در قفسه فروشگاه قرار گیرد ظاهر و مشخصات آن، خریدار را جذب می کند .

آن چیزی که در این جعبه شکلات فانتزی مهم است شکل و حالت نوشتاری جعبه وداخل آن است که با ماهیت کالا تطابق دارد.

قالب شکلات ها با دیواید ها و ساختار هندسی جعبه هماهنگی دارد .

خیلی از افراد همیشه به دنبال یک کالای جذاب ، خوشمزه و فانتزی می گردند طبیعی است که محصولی با ویژگی های فوق در نگاه اول مخاطب را جذب می کند.

مکمل بودن پک داخلی و کاور خارجی این نوع بسته بندی را به یک بسته بندی خلاقانه تبدیل می کند.

 

اگر بخواهیم تفاوت این جعبه ی شکلات مقوایی کوچک ودر مقایسه با جعبه هایی که ادر حال حاضردر بازار زیاد است باید بگوییم تفاوت اصلی این  جعبه های فانتزی این است که راحت در کیف و پاکت قرار میگیرد و برای حمل کردن راحت تر است .

 

شما میتوانید با مراجعه به سایت آروین و کانال تلگرامی از دیگر محصولات این شرکت دیدن فرمایید .

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *