خرید جعبه شیرینی آماده با چاپ رایگان

جعبه شیرینی ؛ هم آماده هم سفارشی

آروین پک، حامی کسب و کارهای بزرگ و کوچک؛

کسب و کارهای کوچک

شما میتوانید باتوجه به نوع کسب و کارتان جعبه های زیبا و متنوع شیرینی، شکلات، کیک و کاپ کیک را بصورت آماده در بسته های 10 عددی، 50 عددی و بیشتر تهیه کنید. جعبه های آماده به سرعت بعد از ثبت سفارش ارسال خواهند شد.

کسب و کارهای بزرگ

جعبه های طلقی، ترکیب طلق و مقوا، ایفلوتی، انواع جعبه و کارتن لمینیتی متناسب با ابعاد و تعداد شیرینی قابل تغییر هستند. برای مشاهده طراحی های بسته بندی آروین در تعداد بالا به لینک زیر مراجعه نمایید.

طراحی سفارش های بسته بندی در تعداد انبوه

تصاویر زیر، عکس های ارسالی مشتریان از کاربرد جعبه های آروین پک در بسته بندی شیرینی و کیک میباشد. برای مشاهده مشخصات جعبه و یا خرید آن روی عکس ها کلیک کنید. برای مشاوره رایگان و ارسال فوری با شماره ۸۸۸۰۵۹۲۸ و یا ۰۹۰۱۱۶۰۶۱۳۵ تماس بگیرید.

جعبه شیرینی
جعبه شیرینی مقوایی
جعبه شیرینی
جعبه شیرینی کیبوردی
جعبه کیک
جعبه طلقی کیک
جعبه آماده تقسیم دار
جعبه شیرینی جادویی
جعبه شیرینی کرافت
جعبه شیرینی
جعبه شیرینی ایفلوتی
جعبه شیرینی
جعبه شیرینی کشویی

تولید بسته بندی شیرینی اختصاصی برای کسب و کارهای بزرگ:

اگر شما یک کسب و کار بزرگ هستید میتوانید با طراحی بسته بندی اختصاصی، به تقویت برند خود کمک کنید. طرح اختصاصی با رنگ بندی و ابعاد مطابق محصول شما در تعداد مورد نظر تولید میگردد. در ادامه با برخی مختصات محصولات سفارشی آشنا میشویم.

ساختار بسته بندی شیرینی

امروزه استفاده از جعبه هایی که نمایش دهنده اصل محصول شما هستند، یک مزیت رقابتی محسوب میشود. یکی از انواع این محصولات، جعبه های پنجره دار میباشد.

جعبه های پنجره دار در اصطلاح رایج، ویندو پک نامیده می شود. پنجره با قلب مشتری ارتباط برقرار می کند. شیرینی شما از داخل جعبه به end user  و خریدار نهایی شما چشمک می زند. دیدن تمام محصول درون بسته بندی یا حتی بخشی از آن ، حس اعتماد ایجاد می کند و مشتری دیگر با یک هندوانه ی در بسته رو به رو نیست. چنانچه مشتری دقیقا شکل محصول شما را ببیند، هم دید بهتری به محصول مورد نظر پیدا می کند و هم اعتماد بیشتری میتواند به خریدش داشته باشد.

این نوع بسته بندی که دارای پنجره طلق است برای مشتری جذابیت های به خصوص خودش را دارد، مشتری ارتباط چشمی با محصولتان برقرار می کند و همین باعث امتیاز مثبت است.

ساختار بسته بندی آخرین و مهم ترین فرصت ارتباط برقرار کردن مشتری با محصول قبل از خرید است .

کارتن شیرینی

کارتن شیرینی

راحتی در استفاده از محصول

جدی ترین دغدغه تولیدکنندگان شیرینی، کیک ، کاپ کیک در مرحله اول سالم ماندن محصول از زمان فروش تا زمان رسیدن به دست مشتری میباشد.

دیوایدر، منقسم یا پارتیشن راه حل مناسبی برای تولیدکنندگانی که شیرینی و کاپ کیک تولید میکنند. دیوایدرها از خراب شدن و خرد شدن شیرینی ها و له شدن کاپ کیک جلوگیری میکنند و براحتی میتوان شیرینی را از جعبه خارج کرد.

گرافیک و بسته بندی

جعبه ایی که در عکس مشاهده می کنید پایه رنگی که در آن به کاررفته استفاده از رنگ های سفید و تناژ رنگ های روشن است یک طراحی معمولی اما خاص:

هم از نظر زیبایی و هم از جهت هارمونی با خود شیرینی و کاپ کیک

همین سادگی ظاهری نقش پررنگی در فروش و به چشم آمدن محصول شما ایفا می کند.

جعبه بالا یک ویژگی منحصر به فرد دیگر هم دارد و آن چاپ داخل جعبه است.  گرچه توصیه متخصصین ، دوری هرچه بیشتر مواد غذایی از مقوای چاپ شده است . اما راه هایی هست که می شود از تماس مستقیم آنها با نواحی چاپ دار جلو گیری کرد و یا لایه ی محافظی استفاده کرد که از واکنش مواد غذایی با منطقه ی چاپی جلوگیری کند.

در فیلم زیر نیز می توانید نمونه های متنوعی از جعبه های شیرینی و شکلات های به روز دنیا را به پیشنهاد آروین ملاحظه کنید و با دید نسبتا جامعی به انتخاب ساختار برای جعبه شیرینی ، شکلات و کوکی خود بپردازید.

چینش و نحوه عکاسی:

در فروش و کسب‌وکار آنلاین باید توجه داشته باشید که مشتری امکان مراجعه حضوری را ندارد و در واقع میزان فروشتان به عکس‌هایی که از محصولاتتان می‌گذارید، بستگی دارد.

چینش درست رنگ‌ها کنار هم و ساخت بک‌گراند خلاقانه برای عکاسی یکی از نکات کمک کننده برای معرفی محصول و فروش شماست.

عکس زیر نمونه ای از چینش درست و خلاقیت در عکاسی است که یکی مشتریان خوش‌ذوق آروین‌پک ارسال کرده:

” نحوه ی ثبت سفارش بسته بندی شیرینی و کاپ کیک در صنایع چاپ و بسته بندی آروین “

  • برای آگاهی از قیمت جعبه مد نظر خود ، ابتدا مدل جعبه را از سایت و یا تلگرام آروین انتخاب کنید . و برای تلگرام آروین فوروارد کنید .
  • سپس از طریق تماس تلفنی سایر جزئیات و مشائل فنی را با کارشناس مطرح کنید و قیمت را دریافت کنید.

    درپایان  کانال تلگرامی جعبه های شیرینی و کاپ کیک آروین جاییست که می توانید از دیدن  جدید ترین بسته بندی های شیرینی و کاپ کیک طراحی شده در سراسر دنیا لذت ببرید. آنها را برای شما یکجا دور هم آورده ایم .