کارتن سازی فانتزی

کارتن سازی فانتزی

کارتن سازی فانتزی

با شنیدن کلمه کارتن سازی اولین چیزی که به ذهن می آید خود واژه ی ” کارتن ” است و کارتن همراه خود مشتقات دیگری را به ذهن می آورد،

عباراتی چون ، کارتن یخچال ، کارتن تلویزیون، کارتن اسباب کشی و غیره. تمام آنچه اینجا نام برده شد، تداعی کننده ی جنسی زمخت و قطور است که به فقط نوعی پوشانندگی را برای محصول داخل خود به همراه می آورد. نه اینکه این تصویر ذهنی غلظ باشد، در متن پیش رو خواهید دید که کارتن ، فقط یک پوشش قطور نیست و الزاما کارتن سازی یک صنعت زمخت نیست.

خیلی وقتها همین تصور باعث می شود که فرد نتواند متریالی را که به درد بسته بندی اش می خورد پیدا کند.

برای مثال تصویری که ملاحظه می کنید متشکل از سه قطعه کارتن است. درب و بدنه آن از کارتن سه لایه و قسمت تهتانی آن از کارتن 5 لایه تشکیل شده است ، که از ترکیب دو رنگ کارتن سفید و قهوه ای تشکیل شده است. این کارتن که برای نگهداری و حمل مدارک و اوراقه مناقصه طراحی و تولید شده است، در ساخت آن به نکات ظریف و دقیقی توجه شده است که فرایند تولید آن را با فرایند تولید کارتن یخچال و تلویزیون متفاوت کرده است. با اینکه ممکن است ساده به نظر برسد، اما استفاده از یک رنگ در چاپ آن، هم راستا و همسو با استفاده ی نهایی کارتن بوده است. گرچه امکان استفاده از چهار رنگ هم در چاپ این کارتن وجود دارد. اما ضرورت استفاده این کارتن و نیز سلیقه ی سفارش دهنده ایجاب می کرده است که در ساخت آن تنها از یک رنگ استفاده شود.

کارتن سازی فانتزی

 

 

با مراجعه به کانال تلگرام آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack می توانید از نمونه تولیدات کارتن سازی فانتزی آروین دیدن فرمایید. همچنین همه روزه می توانید از طریق تلفن های شرکت با مجموعه آروین تماس برقرار کنید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *