جعبه کادویی ، خرید جعبه کادویی ، فروش جعبه کادویی

خرید جعبه کادویی

اگر برای هدایای ولنتاین به دنبال خریدجعبه کادویی هستید و یا تهیه ی جعبه کادویی به یکی از دغدغه های اساسی تان تبدیل شده است به نمایشگاه اینترنتی جعبه های آماده ی آروین سر بزنید.

جعبه های کادیی که در این نوشته پیش روی شما هستند با مواد درجه یک  ساخته شده اند. و سعی شده از رنگ های ملایم و تند در حالی استفاده شود که اصول هارمونی و کنتراست را به خوبی رعایت کرده باشد. مقوای بکار رفته در این جعبه ها بافت دار است برجستگی های دکوری روی جعبه حس خوبی را منتقل می کند. این جعبه ها در طبقه بندی هاردباکس قرار می گیرند . کاملا مستحکم هستند .

و وزن های بالا را به راحتی تحمل می کنند.

 

جعبه کادویی ، خرید جعبه کادویی ، فروش جعبه کادویی

 

ترکیب رنگ صورتی و خاکستری تمی دخترانه و زنانه دارد ، پس اگر مخاطب شما از روحیه ی لطیفی برخوردار است ، این رنگ جعبه می تواند انتخاب مناسبی باشد. اندازه ی این جعبه ها از استانداردهای معمول جعبه کادویی پیروی می کند و اگر جزو آن دسته از افراد خوش ذوق هستید که کادو دادن جزو برنامه های روتین زندگی تان هست ، یک پک سه تایی از جعبه پیش رو می تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد.

 

 

 

جعبه کادویی ، خرید جعبه کادویی ، فروش جعبه کادویی

جعبه کادویی ، خرید جعبه کادویی ، قروش جعبه کادویی

جعبه ای که در تصویر بالا ملاحظه می کنید جعبه ای با ساختار هارد باکس است . در صنایع چاپ و بسته بندی آروین ، هارد باکس به دو طریق ساخته می شود. طریقه ی اول ، که ساخت صنعتی هارد باکس است که در تیراژ بالا تهیه و تولید می شود. نوع دیگری از جعبه مقوایی که می تواند جایگزین مناسبی برای هارد باکس باشد را در تصویر زیر ملاظه می کنید…

جعبه آماده

جعبه ای که در تصویر فوق ملاحظه می کنید ، کاملا سفید است. این جعبه را می توانید با اندکی ذوق و سلیقه  به جعبه ی دلخواهتان تبدیل کنید و باز اگر این پروسه برایتان سخت به نظر می رسد ، می توانید از انواع دیگر جعبه کادویی برای آراستن هدایای خود استفاده کنید.

جعبه کادویی

 

 

جعبه کادویی ، خرید جعبه کادویی ، فروش جعبه کادویی

جعبه ای که در تصویر فوق ملاحظه می کنید جعبه ای ست که می تواند هم برای خانم ها و برای آقایان انتخاب مناسبی باشد، به سبب ترکیب دو رنگِ ” های کنتراست”  قرمز و مشکی برای هر دو جنس زیبا و جذاب به نظر می سد.

جعبه کادویی ، خرید جعبه کادویی ، فروش جعبه کادویی ، جعبه آماده

 

 

جعبه دیگری که می تواند برای هدایا مورد استفاده قرار گیرد جعبه کیبوردی هست که در تصویر زیر قابل ملاحظه است. این جعبه بدون چاپ در بسته های 100 تایی قابل ارائه اسست . در تیراژهای بالا این جعبه چاپ شده به دست مصرف کننده می رسد.

جعبه کادویی ، جعبه کیبوردی ، خرید جعبه کادویی ، فروش جعبه کادویی

 

خوب است بعد از انتخاب نوع جعبه ایده هایی هم در مورد چیدمان داخل جعبه داشته باشیم

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *