شرکت بسته بندی کارتن سازی جعبه سازی

شرکت بسته بندی و وظایف آن در حوزه کارتن سازی و جعبه سازی

شرکت بسته بندی و وظایف آن در حوزه کارتن سازی و جعبه سازی

شرکت بسته بندی بازوان پرتوان یک تولید کننده ی وطنی ست. با توجه به سختی ها ی تولید در ایران ، کمتر مجموعه ای تا کنون توانسته است که علاوه بر تولید محصول نهایی ، طراحی بسته بندی محصولش را نیز به عهده بگیرد.

 

جعبه سازی ، بسته بندی خرما و بسته بندی رطب مضافتی جعبه خرما

برای مثال بسته بندی که در تصویر ملاحظه می کنید ، حاصل هماهنگی شرکت بسته بندی آروین و تولید کننده خرما و رطب مضافتی بم دوشا دوش یکدیگر می باشد.

نه تنها در ایران که در همه جای دنیا یک شرکت بسته بندی پر قدرت شانه به شانه ی یک تولید کننده ی قدر، مسر رشد و پیشرفت یک کارخانه و یا یک کارگاه تولید را سرعت می بخشد. در میان مواد خام مورد استفاده در صنعت بسته بندی، کاغذ و مقوا بخاطر انعطاف پذیری و قیمت ارزان بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است. گرچه پلاستیک و شیشه نیز در تولید بسته بندی طرفداران بسیاری دارد اما بخاطر عدم هماهنگی با محیط زیست نتوانسته اند جانشین کاغد ، مقوا و کارتن شوند. در بسیاری از موارد بسته بندی های شیشه ای و پلاستیکی خود درون پوششی از مقوا و یا کارتن قرار می گیرند و با یک بسته بندی ثانوی به بازار ارائه می شوند.

 

 

جعبه مقوایی فانتزی بامیکا

 

 

جعبه سازی با مقوا و کارتن سازی فرایندهایی کاملا مهندسی شده و دقیق می باشند. اما آنچه این دوصنعت را منحصر به فرد می کند، بخش هنرمندانه ی طراحی صنعتی یک جعبه یا کارتن به منظور ایجاد سهولت کاربری برای فاینال یوزر یا مشتری نهایی می باشد. یک شرکت بسته بندی برای تولید بسته بندی های به روز و منحصر بفرد با تلاش بی وقفه در دو عرصه ی کارتن سازی و جعبه سازی می کوشد تا نیاز بازار را به بهترین نحوه برآورده سازد.

 

برای بررسی و مشاهد نتایج همکاری شرکت بسته بندی آروین با تولید کننده های کشور و مشاهده انواع طراحی بسته بندی می توانید به صفحه های مختلف همین وبسایت و یا صفحه ی https://www.arvinpack.com/portfolio-category/cardboard-box/  مراجعه فرمایید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *