جعبه آماده کاپ کیک – ترکیب طلق و مقوا

جعبه آماده یکی از محصولاتی است که در آروین پک تولید شده و آماده فروش است.

** جعبه آماده ای که در تصویر مشاهده می کنید جعبه آماده کاپ کیک است که از مقوای باکیفیت سفید رنگ تولید شده است. این جعبه کاربردهای گوناگونی دارد که یک از مهم ترین آنها کاپ کیک است. همچنین این جعبه برای بسته بندی صابون های دستساز؛ شمع؛ انواع شکلات و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد.

این جعبه به گونه ای طراحی شده است که شما تولید کننده عزیز می توانید آن را با پنجره طلقی و یا بدون پنجره طلقی استفاده کنید.

* این جعبه هم در دسته ی جعبه مقوایی و هم جعبه طلقی، قرار میگیرد.

به گونه ای طراحی شده که خط برش برای نسب طلق ایجاد شده تا کاپ کیک های خوشمزه نمایان شوند.

بسیاری از تولید کنندگان ، تعداد بسته بندی مورد نیازشان زیاد نیست یا جعبه هایی با تنوع بالا نیازمندند. این در حالیست که در تولید صنعتی همواره تعداد مهم تلقی شده و قیمت سفارشات با تعداد بالاتر برای مشتری دارای صرفه ی اقتصادی بهتری می باشد. جعبه هایی که در تصویر مشاهده می کنید محدودیتی در تعداد ندارند و در تعداد محدود قابل سفارش اند. همچنین سفارش جعبه شیرینی هم پذیرفته می شود!

جعبه های آماده در تعداد محدود امکان چاپ ندارند و برای درج مشخصات خود می توانید از استیکر و یا مقوای پشت چسب دار استفاده کنید.

شما می توانید با سفارش حداقل 1000 عدد از این جعبه علاوه بر اینکه از تخفیف های ویژه آروین که در اینستاگرام ارائه شده طرح چاپی مد نظر خود را روی جعبه سفارش دهید.

آروین پک علاوه بر فروش جعبه آماده ، ارائه کننده ی خدمات طراحی بسته بندی نیز هست که بنا به خواسته مشتری تمامی مراحل طراحی گرافیکی، طراحی ارگونومی، ساخت ماکت و تولید انبوه جعبه را اجرا می کند.

مشخصات جعبه ها

ابعاد:

8cm *8cm * 8cm  جعبه کاپ کیک تکی

16cm *8cm * 8cm  جعبه کاپ کیک دو تایی

رنگ: دو رو سفید

جنس مقوای مصرفی: اینوربرد

حداقل قابل سفارش: یک بسته 50 عددی

ویژگی ها:

1.رعایت تمامی استانداردهای کیفی

2.تولید جعبه آماده در آروین با استفاده از مقوای درجه یک  ، مناسب ترین و بهترین مواد  موجود در صنعت بسته بندی ست ساخته شده اند.

3.امکان ارائه در تعداد محدود؛ یکی از محدودیت های تولید و سفارش بسته بندی ، تعداد بسته مورد نیاز مشتری است.