جعبه کباب

  • کباب را خوشمزه بپزید
  • آن را با جعبه های آروین خوشگل ببندید
  • راهی منزل مشتری کنید.

وقتی به این خوشمزگی ست حیف است داخل کیسه فریزر و نایلون قرار بگیرد. خوشبختانه سلیقه ی مردم ایران روز در انتخاب بهبود میابد و سطوح بالاتری را به لحاظ کیفی تجربه می کند. شاید سالهای پیش هزینه کردن برای زیبایی کمی سخت تر بود. اما به سبب رشد رسانه های بصری و آشنایی هر چه بیشتر با فضاهای مولتی مدیا مردم بیش از پیش زیبا پسند شده اند.

جعبه ای که در تصویر ملاحطه می کنید برای بسته بندی کباب طراحی و تولید شده است . بدون استفاده از چسب و منگنه در هیچ یک از نقاط جعبه . با باز شدن در جعبه دیواره های آن نیز باز می شوند و بدون هیچ زحمتی ظرف غذا در مقابل فرد قرار می گیرد.

  • بدون چسب و منگنه

وقتی کاری بدون چسب و منگنه به دست مشتری می رسد. مشتری حس سلامتی را ملموس تجربه می کند. مضافا اینکه در این جعبه مواد غذایی قرار دارد که بسیار مهم در چه بسته بندی قرار دارد.

  • سلفون کشی

وقتی روی جعبه سلفون استفاده می شود. طرح روی جعبه بازتاب بهتری می یابد و بهتر نمایش داده می شود. علاوه بر این وقتی از مقوا با گرماژ پایین استفاده می شود سلفون می تواند به مقاومت هرچه بیشتر جعبه کمک کند.

  • چاپ 4 رنگ فول کالر

وقتی می گوییم چاپ 4 رنگ منظور محدودیت استفاده از رنگ ها نیست ، CMYK  اصطلاحی در گرافیک چاپ است که قابلیت تولید بی نهایت تونالیته ی رنگی را دارد. جعبه ای که در تصویر ملاحظه می کنید ، نمونه ای از تولید فول کالر است که تنها با استفاده از 4 طیف رنگی تولید شده است.

برای دیدن انواع جعبه غذا های آماده کلیلک کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه غذا ، کارتن سازی ، سینی مقوایی سرو غذا ، جعبه آماده آروین
Author Rating
51star1star1star1star1star