سینی مقوایی سینی شیرینک جعبه غذا

سیننی مقوایی سرویس را در تصویر مشاهده می کنید. این محصول به سینی شرینک هم شهرت دارد. از آن برای سرو خوراکی ها استفاده می کنند. همچنین گاهی برای حمل غذا  یا قرار دادن جعبه غذا از آن استفاده می کنند. جنسی که در تصویر مشاهده می کنید ، کرافت با کوالیتی بالاست. صنایع جعبه سازی و کارتن سازی آروین با تغییر ابعاد و اندازه و نیز استفاده از فناوری چاپ و لمینیت ، تنوع ظاهری مد نظر شما ، اجرا و اصطلاحا درخواست شما ، سفارشی سازی می کند. در ساخت این سینی مقوایی از هیچ گونه چسب و منگنه ای استفاده نشده است و لبه های سینی در هم قفل می شوند.

نام سینیسایز سینیکد سینی
سینی مقوایی سرویس 3.5* 24 *31.5 S1یا SA1
سینی مقوایی ظرف فوم 2 پرس4 * 27 * 35 SF2
سینی مقوایی ظرف فوم 3 پرس4 * 27 * 44.5SF3
 سینی مقوایی ظرف آلمینیوم 2 پرس 5 * 22  * 32 SA2
سینی مقوایی ظرف آلمینیوم 4 پرس5 * 37 * 37 SA4
 سینی بستنی  4 * 23 * 23 SB

این جعبه آماده یا سینی مقوایی حتی بدون چاپ ، جاذبه بصری و جسی فوق العاده ای برای مصرف کننده داشته و بخاطر رنگ طبیعی کرافت ، حس خوردن غذای سالم را در مخاطب ایجاد می کند.

عدم استفاده از چسب و منگنه در ساخت این جعبه نیز همسو و در راستای القای حس طبیعت گرایانه محصول بوده است.

در حالی که می شود برای تولید این نوع جعبه غذا از مواد بازیافت استفاده کرد که قیمت را به مراتب پایین تر از حد معمول می آورد در تولید این جعبه از متریال های کوالیتی high quality استفاده شده است. و برای مصارف غیر خوراکی البته می توان از فودگرید بودن مقوای مصرفی نظر کرد تا قیمت محصول نهایی کاهش یابد.

از الگوی این جعبه غذا در تولید فرم لمینیتی آن بهره برده ایم که که می توانید آن را در لینک https://www.arvinpack.com/portfolio/laminated-food-box/  مشاهده کنید ، جعبه غذا که در این لینک ملاحظه می کنید به سفارش طور های مسافرتی و کترینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آشنایی بیشتر با محصولات تولید شده در صنایع جعبه سازی و کارتن سازی آروین می توانید به اینستاگرام و با کانال تلگرام شرکت مراجعه کرده و در جریان به روز ترین تولیدات ایران و جهان قرار بگیرید.