سینی مقوایی سرو غذا

تولید جعبه غذا و تولید سینی مقوایی سرو غذا مدتها ست در خط تولید صنایع چاپ و بسته بندی آروین قرار گرفته است. سینی مقوایی سرو غذا معمولا مورد مصرف آشپزخانه ها، کترینگ ها و تهیه کنندگان غذای گرم می باشد. این سینی ها مصارف دیگری هم دارد.

جعبه ها و سینی های مقوایی در سه نوع سطح

چاپدار (تصویر پیش رو ) 

بدون چاپ (تصویر پایین )

و لمینیتی،

طراحی و تولید می شود.

جعبه های بدون چاپ در کارخانه کارتن سازی آروین در بسته های صد تایی آماده تحویل به مشتریان است. انواع چاپ دار این جعبه ها نیز برای تامین سلایق مختلف مشتریان تولید می شود. سلیقه افراد با توجه به تحول لحظه به لحظه بازار مدام دستخوش تغییر و تحول است. با نگاهی دقیق می شود پی برد که تا چه حد زیبایی و جاذبه طراحی بسته بندی در انتخاب کالا موثر است. سابق بر این ، معمول بود که ظرف های فومی و یا آلمینیومی را درون کیسه پلاستیکی به مشتری تحویل میدادند اما با پیشرفت علم و تکنولوژی و تبلیغات رسانه ها سلیقه مشتری نیز تغییر کرده و روز به روز نسبت به زیبایی انتخاب های خود حساس تر می شوند.

مجموعه آروین با درنظر گرفتن بهبود و پیشرفت سلیقه جامعه، با بهره گیری از طراحان خلاق و در نظر گرفتن دیدگاه های زیبایی شناسی، در تلاش مستمر است تا آنچه مورد نظر سلیقه مصرف کننده می باشد را تامین کند.

برای سفارش سینی مقوایی سرو غذا و جعبه غذا با ما تماس بگیرید.