کارتن سازی و تولید کارتن سفید عمولاکی در کارخانه کارتن سازی آروین

کارتن سازی و تولید کارتن سفید عمولاکی در کارخانه کارتن سازی آروین صورت گرفته است:

استفاده از کارتن ساده به سبب سهولت استفاده مصرف کننده همواره مورد توجه مصرف کنندگان نهایی کالا بوده است و با وجود پتانسیل و قدرت تولید با تنوع بسیار بالا در صنایع چاپ و بسته بندی آروین به صلاح دید سفارش دهند و کارشناسان آروین کارتن ساده به همین منظور در دستور تولید قرار گرفت. همچنین کارتن سفید بخاطر کنتراست رنگی و ویژگی خاص بصری آن انتخاب شد.

–  استفاده از کارتن سفید های کوآلیتی

– استفاده از ترکیب رنگ سفید و قرمز در طراحی گرافیکی کارتن

– دارای چهار لت نیمه در بالا و پایین و سهولت باز و بسته شدن کف و در

– تحمل وزن درون کارتن

– کارتن سه لایه و 5 لایه بر اساس وزن تخمینی درون کارتن

کارتن سازی و تولید کارتن سفید عمولاکی در کارخانه کارتن سازی آروین پس از طی مراحل ساخت کلیشه چاپ انجام می گیرد به این صورت که ابتدا طرح گرافیکی کار توسط مشتری و یا تیم طراحی آروین صورت می گیرد و پس از مراحل تهیه ی کلیشه ، تولید کارتن آغاز می شود.

در سایت آروین صفحه ای وجود دارد به نام کارتن سازی و با کلیک بر روی این واژه می توانید تمام تصاویر مربوط به کارتن را به یکباره ملاحظه فرمایید.

صنایع چاپ و بسته بندی آروین در نمایشگاه اینترنتی خود به آدرس telegram.me/Arvin_Pack  منتظر حضور شما گرامیان می باشد. در این کانال تلگرامی سعی شده است تا ایده های نوین بسته بندی که در دنیا مورد استقبتا مردم قرار داشته است رو نمایی شوند . با بررسی این آثار می توانید ذهنیت خوبی قبل از انتخاب طرح به دست آورید ، کارشناسان طراحی همواره در این مسیر کنار شما خواهند بود و شما را تا انتخاب بهترین گزینه همراهی خواهند کرد.