کارتن سازی ، تولید کارتن سفید برای شرکت آذر تبریز

تلفیق صنعت و هنر از دیر باز مورد توجه تولید کنندگان ایرانی بوده است ، اما هم سو شدن اهداف تولیدکنندگان وطنی و میل به رقابت در عرصه ی جهانی باعث تغییر چشم گیری در روند تبدیل کسب و کار های سنتی به مدرن داشته است. در این میان شرکت سیم و کابل آذر تبریز از پیشتازان عرصه ی رقابت بوده و همواره با شتابی قابل توجه در میدان رقابت تاخته است.

اهمیت به کیفیت بسته بندی و طراحی ساختار بسته بندی از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت در زمینه ی تولید سیم و کابل در عرصه کارتن سازی است .

کارتن سفید بخاطر رنگ خنثای زمینه در زمینه چاپ محبوب سفارش دهندگان است. گرچه به لحاظ قیمت کارتن قهوه ای و کارتن سفید تفاوت هایی با هم دارند اما سلیقه ی گرافیکی مشتری ایجاب می کند که در طراحی است ویژگی های منحصر به فرد آن بهره برد.

در تقسیم بندی انواع ورق تولید کارتن ، هر چه رنگ ورق به قهوه ای (رنگ درخت ) نزدیک تر باشد، ویژگی های طبیعی ورق تولید شده بیشتر است .

  • از نکات به کار رفته در طراحی گرافیکی کارتن می توان به کنتراست دو رنگ سفید و سبز اشاره کرده.
  • استفاده از دو رنگ به تنهایی از ویژگی هایی ست که طراحی کارتن را در زمره ی طراحی های گرافیکی صنعتی قرار می دهد.
  • فرم ساده ی تولید کارتن و نحوه ی باز و بسته شدن در کارتن آن را  در زمره ی بسته بندی های user friendly قرار داده و آن را در صنعت سیم و کابل محبوب کرده است.

صنعت سیم و کابل کشور از دهه ی هفتاد که اولین کارتن های این صنعت به بازار ارائه شد، تا کنون، استقبال بی نظیری از این بسته بندی داشته است.

برای ملاحظه و بررسی تمامی طراحی ها و تولیدات صنایع چاپ و بسته بندی آروین می توانید همینجا کلیک کنید در ضمن برای سهولت دسترسی و اطلاع همه روزه از تولیدات صنایع چاپ و بسته بندی آروین به کانال آروین به آدرس   https://t.me/Arvin_Pack مراجعه فرمایید.

در کانال آروین سعی شده تا بسته بندی های تولید شده با آخرین متد و تکنولوژی بسته بندی موجود در ایران و جهان در اختیار مخاطبین قرار گیرد.

  • کارتن ، تولید کارتن سفید و کارتن سازی برای شرکت آذر تبریز