تولید کارتن لمینیتی شرکت سیم و کابل آذر تبریز

تولید کارتن لمینیتی یا جعبه کابل مخابراتی یا به اصطلاح فنی، کارتن سازی کابل های (jy(sty به لحاظ ظاهری شبیه سایر فیلد های جعبه سازی و کارتن سازی می باشد. اما تکنیک های حاصل شده پس از مطالعه و یافتن تکنیک های فنی لازم در جهت ساختن این نوع جعبه ، باعث شده که این جعبه ویژگی های منحصر به فردی پیدا کند. صنایع چاپ و بسته بندی آروین اولین تولید کننده ی جعبه و کار تن های سیم و کابل در ایران می باشد.

طرح ارگونومیک کارتن  برای سیم و کابل در ایران برای اولین بار سال 79 اتود زده شد و در دپارتمان کارتن سازی آروین تولید شد.  پیش از طراحی و تولید کارتن برای این محصول ، سیم و کابل در سراسر این به علت مشکلات حمل به سختی جا به جا می شد که با طراحی بسته بندی مقدار وسیعی از این مشکلات بر طرف شد. پیشتر سیم و کابل از طریق قرقره های سنگین جا به جا می شد. طراحی داخلی این نوع بسته بندی ، شبه قرقره به نحوی ست که نزدیک 20 کیلوگرم کابل را در خود جای داده است و بخاطر سهولت خروج کابل از داخل آن مورد استقبال خریداران و فروشندگان قرار گرفته است .

به علاوه انواع دیگری از طراحی جعبه برای بسته بندی سیم و کابل که در دپارتمان جعبه سازی آروین صورت گرفته است را می توانید در صفحه ی جعبه سازی این شرکت ملاحظه کنید.

در مورد طراحی گرافیکی این نوع کار تن می توان به کنتراست و استفاده از رنگ های مکمل اشاره کرد. ترکیب رنگهای زرد ، سبز و کرم از جمله جاذبه های گرافیکی این کار تن است.  کارتن سازی سالهاست از سبک سنتی خارج شده و و امکاناتی فراهم آورده است که با ایجاد جاذبه های بصری تاثیر به سزایی در مارکتینگ داخلی و خارجی محصولات ایجاد کند.

برای سهولت در بررسی بسته بندی های تولید شده ر صنایع بته بندی ، کارتن سازی و جعبه سازی آروین ، می توانید به کانال آروین به نشانی https://t.me/Arvin_Pack  مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق همین کانال از نمونه های اروپایی ارائه شده در این کانال دیدن فرمایید. و در جریان بصری تولیدات ایران و جهان قرار بگیرید .

همچنین اینستاگرام آروین به نشانی www.instagram.com/arvinpack  مقدم شما را گرامی می دار.

  • تولید کارتن لمینیتی شرکت سیم و کابل آذر تبریز