جعبه غذا کترینگ ریحون

معمولاً جعبه غذا در آروین پک به روشهای متفاوتی تولید می شود،کاور جعبه غذا ی کترینگ ریحون به طور خاص ،از دو قسمت مهم تشکیل شده اند:

کاور ظرف غذا : این بخش از یک نوع مقوا بسیار باکیفیت تشکیل شده که باعث می شود، که نقش محافظ و کاور داشته و بخشی از زیبایی گرافیکی جعبه را به دوش می کشد و باعث می شود جعبه مورد نظر بسیار ظاهر جذابی داشته باشد که همین موضوع نرخ فروش را به شدت افزایش می دهد. این فعالیت توسط بخش جعبه سازی آروین پیش می رود.

قسمت درونی : این قسمت از ورق آلومینیوم  تشکیل شده است که باعث می شود، قسمت های داخلی ، با حفظ ظاهری زیبا ، از استحکام بالایی برخوردار باشد. لایه داخلی کاور جعبه به طور خاص از ورق آلومینیوم استفاده شده که طی فرایند فورمینگ مستقل از تیم آروین تولید شده است .

تیم طراحی بسته بندی آروین پک به طور کامل با این مفهوم آشنا است و در جعبه سازی، صرفاً جعبه هایی که در Structure زیبایی شناسی قرار می گیرند، طراحی می شود.

وجه تمایز کاور ظرف غذای کترینگ ریحون

  • طراحی گرافیکی ، هارمونی و استفاده
  • طراحی ساختار بسته بندی ارگونومیک بر پایه سهولت استفاده
  • قابلیت اجرا در ابعاد متعدد

همچنین برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ ، بسته بندی و جعبه سازی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوالی در مورد جعبه ی اسباب بازی می توانید تماس حاصل کنید و با کارشناسان مربوطه صحبت کنید.

  • جعبه غذا کترینگ ریحون
Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه غذا کترینگ ریحون
Author Rating
51star1star1star1star1star