جعبه همبرگر

جعبه همبرگر یکی از انواع جعبه ی ای فلوت میباشد که در بسته های 100 تایی آماده ارسال به مشتریان میباشد و در تیراژ 3000 عدد قابل چاپ می باشد. این جعبه آماده علاوه بر بسته بندی همبرگر جهت بسته بندی محموله های فروشگاه های اینترنتی هدایا، بسته بندی موادغذایی، مصارف صنعتی و حتی پوشاک کاربرد دارد.

جعبه آماده ای که در تصویر مشاهده می کنید از ورق کرافت تولید شده است و علاوه بر صنایع غذایی کاربردهای گوناگونی دارد. برای مشاهده انواع جعبه غذا های آروین کلیلک کنید.

مشخصات جعبه

ابعاد جعبه: 7*14*14

تعداد: 100 عدد در هر بسته

رنگ: کرافت

جنس مقوای مصرفی: مقوای کرافت

جعبه همبرگر در بخش داخلی دارای مهر سبز رنگ بهداشت و سیب سلامت می باشد.

کاربرد:

بسته بندی همبرگر و انواع موادغذایی مصارف صنعتی، پوشاک مانند روسری و شال

ویژگی ها:

۱٫رعایت استانداردهای کیفی

۲٫استفاده از مقوای باکیفیت

۳٫امکان ارائه در تعداد محدود؛ یکی از محدودیت های تولید و سفارش بسته بندی ، تعداد بسته مورد نیاز مشتری است. بسیاری از تولید کنندگان ، تعداد بسته بندی مورد نیازشان زیاد نیست یا جعبه هایی با تنوع بالا نیازمندند. این در حالیست که در تولید صنعتی همواره تعداد مهم تلقی شده و قیمت سفارشات با تعداد بالاتر برای مشتری دارای صرفه اقتصادی بهتری می باشد. جعبه هایی که در تصویر مشاهده می کنید محدودیتی در تعداد ندارند و در تعداد محدود قابل سفارش اند.

آروین پک علاوه بر فروش جعبه آماده ، دارای خدمات طراحی بسته بندی است که بنا به خواسته مشتری تمامی مراحل طراحی گرافیکی، طراحی ارگونومی، ساخت ماکت و تولید انبوه جعبه را اجرا می کند.