کارتن لمینیتی سیم و کابل ، کارتن سازی برای شرکت سیمیا

کارتن لمینیتی سیم و کابل ، از ورق کارتن سه لایه یا پنج لایه و با استفاده از تکنیک لمینیت برای شرکت سیمیا ساخته شده است. تکنیک لمینیت ، علاوه بر اینکه به سبب قابلیت های چاپی ، زیبایی بصری و جلوه ی خاصی به بسته بندی می بخشد، بخاطر افزوده شدن یک لایه مجزا به تعداد لایه های استفاده شده در ورق کارتن ، می افزاید و به همین سبب مقاومت کارتن را تا حدود بسیار زیادی افزایش می دهد. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و بازار سنجی دقیق مبنی بر پیچیدگی های دنیای تکنولوژیک سهم وسیعی از بازار سیم و کابل را به خود اختصاص داده و با سرمایه گذاری در حیطه بسته بندی ، محصولات خود را با  ظاهری مناسب و شکیل در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.تولید کارتن لمینیتی توسط دپارتمان کارتن سازی آروین انجام شده است. طراحی بسته بندی برای طبقه های سنی گوناگون از ظرافت و ویژگی های خاصی بر خوردار است.

  • از ویژگی های طراحی گرافیکی در تولید کارتن می توان به استفاده از رنگ های های کنتراست قرمز و سفید اشاره کرد. همچنین ایجاد هماهنگی و ترکیب رنگ در وجوه مختلف کارتن از ویژگی های منحصر به فرد این جعبه است. ترکیب رنگ های به کار رفته در طراحی گرافیکی کارتن با محصول صنعتی داخل بسته هماهنگی داشته و توانسته محصول و جعبه آن را به یک عنصر تقریبا واحد تبدیل کند.
  •    بعد از طراحی گرافیکی کارتن نوبت به بررسی و آنالیز ساختار کارتن است ، که معمولا توسط مهندسین صنایع سلولوزی آروین صورت می پذیرد. در طراحی این بسته بندی از کارتن سه و 5 لایه استفاده می شود، این کارتن از درون دارای یک پارتیشن درونی ست که کلاف سیم و کابل درون آن قرار می گیری و تولید کننده را از قرقره بی نیاز می کند. به علاوه سیم داخل کارتن از محلی که روی جعبه تعبیه شده است خارج می شود و مصرف کننده نهایی بسته بنه اینکه مغازه دار باشد و یا یک فرد عادی می تواند بدون خارج کردن تمام حجم کابل ، مقداری از سیم را که می خواهد به سهولت از درون کارتن بیرون کشیده و استفاده کند.

_ پیشنهاد صنایع جعبه سازی و کارتن سازی آروین جهت آشنایی هرچه بیشتر مخاطبین با تکنولوژی های تولیدِ کارتن بررسی صفحات مرتبط با آن تکنولوژی می باشد. برای مثال :

برای بررسی جعبه های لمینیتی بر روی واژه ی ” جعبه لمینیتی ” و پس از آن برای آشنایی با تفاوت های جعبه لمینیتی با فرم کارتنی آن می توانید روی عبارت “کارتن لمینیتی” کلیک بفرمایید.