کارتن خرما لمینیتی ، کارتن مادر خرما

کارتن خرما رهام

تولید بسته بندی خرما در صنایع چاپ ، جعبه سازی و کارتن سازی آروین مراحل مختلف و متعددی را شامل می شود. زمانی که تاجر خرما سفارش خود را ثبت می کند ، سه نوع تولید برای محصول خرما متصور است.

  • تولید جعبه خرما (جعبه های کوچک خرما )
  • تولید کارتن مادر خرما (کارتن های در بر دارنده جعبه های کوچک)
  • تولید جعبه بزرگ یا کارتن جهت بسته بندی فله

_ متریال نوع اول که مربوط به جعبه های کوچک می باشد ، صرفا مقوا ست که طی فرایند جعبه سازی به جعبه تبدیل می شود. البته ایده های جدیدی مبنی بر تولید همین جعبه های مقوایی ساده + طلق به تولید رسیده اند. اما هنوز هم جعبه های سنتی منگنه ای سهم بیشتری از بازار را بر عهده دارد.

نمونه کارهای جعبه خرما: جعبه خرما

_ متریال مصرفی در تولید کارتن مادر معمولا ورق کارتن با ضخامت های مختلف است . علاوه بر اینکه میتوان لایه های کارتن را برای افزایش مقاومت جعبه اضافه کرد، تکنیک لمینیت هم می تواند کمک به سزایی در افزایش مقاومت جعبه داشته باشد. علاوه بر این عدم محدودیت چاپ ، دلیل دیگریست که تاجران خرما و خرما داران را به سمت سفارش کارتن لمینیتی برای محصول سوق می دهد.

_ در تولید بسته بندی خرما که قرار است به طور فله بسته بندی شود، از کارتن استفاده می شود که به دلیل حفظ محصول و جلوگیری از لهیدگی های احتمالی جعبه است .

معمولا مراحل تولید و کارتن سازی پس از طراحی بسته بندی و طراحی گرافیکی آن و پس از تایید طراحی توسط مشتری صورت می پذیرد. صنایع چاپ و بسته بندی آروین توسط اینستاگرام و کانال تلگرام ، شرایطی را فراهم کرده است تا مشتری ها بتوانند برای انتخاب طرح از نمونه های بین المللی دیدن کنند.

برای سفارش کارتن خرما و انواع جعبه خرما با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید با مراجعه به پیج اینستاگرام و کانال تلگرام  آروین پک انواع متنوعی از طراحی بسته بندی در ایران و جهان را مشاهده کنید.

تلگرام آروین پک

اینستاگرام آروین پک