جعبه رطب مضافتی بم بو

جعبه رطب مضافتی بم بو ، از دیگر تولیدات صنایع جعبه سازی و کارتن سازی آروین است. این جعبه از طراحی گرافیکی خوبی بهره برده است و ساختار منگنه ای دارد. بسته بندی خرما و تولید جعبه خرما سالیان است که خط تولید آروین را به خود اختصاص داده است. هارمونی رنگ ها به مفهوم استفاده از رنگ های گرم و با تم مشابه از نقاط قوت این طراحی است که به معنای واقعی کلمه با طعم و مزه کالای درون آن هم خوانی دارد. همسو بودن تماتیک رنگ های بسته بندی با کالای درون آن از نکات بسیار مهم در جعبه سازی بخصوص بسته بندی رطب ست.

بسته بندی خرما و رطب بخاطر گستردگی خود محصول از پیچیدگی و ظرافت خاصی برخوردار است که هم باغ داران و گاهی تاجران به خوبی از آن آگاهند.

ساختار ساده این نوع بسته بندی ها ایجاب می کند که مانور بیشتری بر طراحی گرافیکی این نوع جعبه داشته باشیم تا طراحی بسته بندی ساختاری.

لازم به ذکر است که همان مقدار که تولید یک بسته بندی ایده آل با حفظ استانداردهای بین الملل می تواند در به دست آوردن سهم بازار موثر باشد ، کیفیت محصول داخل بسته نیز حائز اهمیت است و چه بسا بیشتر. بعد از اینکه جاذبه ی بصری طراحی بسته بندی و جعبه خرما عاملی شد که مشتری محصول شما را از غرفه ی فروشگاه انتخاب کند، بعد از اینکه محصول داخل جعبه – خرما – را می خورد ، اگر طعم و کیفیت آن در نظرش مقبول بیوفتد، طرح بسته بندی را همواره به خاطر خواهد داشت. در غیر این صورت کالای شما که به تبع بسته بندی آن و یک خرید هیجانی که حاصل زیبایی جعبه بوده است، ذهنیت فرد را خدشه ای وارد می کند.

برای مشاهده انواع نمونه جعبه خرما مشاهده روی کلمه جعبه خرما کلیک کنید.

همچنین میتوانید با مراجعه به اینستاگرام و تلگرام آروین پک جدیدترین و خلاقانه ترین نمونه های طراحی بسته بندی را مشاهده کنید.

  • جعبه خرما ، جعبه رطب مضافتی بم بو