جعبه خرما صادراتی طیب

جعبه خرمایی که در تصویر مشاهده می کنید “جعبه خرمای طیب” است که بعنوان جعبه خرمای صادراتی توسط آروین پک تولید شده است و دارای ساختار و طراحی گرافیکی سفارشی است. خرمای طیب یکی از برندهای خرما در کشور عمان است و از عمان به کانادا صادر میشود.

ویژگی های ساختار بسته بندی:

از نقاط قوت جعبه خرما طیب میتوان به عدم استفاده از چسب و منگنه در ساختار جعبه اشاره کرد.

این جعبه ساختار کشویی دارد، ساختار کشویی باتوجه به اینکه زیبایی بیشتر و محبوبیت بالاتری در بین مردم دارد، بیشتر مورد پسند برندهای صادراتی قرار میگیرد.

طراحی گرافیکی بسته بندی:

بعد از نهایی شدن ساختار بسته بندی ، طراحی گرافیکی مهم ترین بخش طراحی یک محصول است و میزان فروش شما را در بازار هدف مشخص می کند. طراحی گرافیکی هر محصولی باتوجه به رنگ محصول و با هدف جلب نظر مشتری صورت میگیرد. مهم ترین پارامتر در طراحی بسته بندی، ایجاد جذابیت بصری و تحریک ذائقه مشتری است.

در طراحی گرافیکی جعبه خرمای طیب موارد زیر قابل توجه است:

1- رنگ بندی جعبه طوری طراحی شده است تا بتواند بعنوان یک محصول باکیفیت و لوکس نظر مشتری را به خود جلب کند.

رنگ زمینه رویی و زیری به رنگ شیری است. کناره های جعبه به رنگ مشکی مات بوده و نواری مشکی رنگ رویه جعبه را تزیین کرده است. تضاد رنگ شیری و نوار مشکی باعث زیبایی و جذابیت جعبه شده است. رنگ مشکی بعنوان رنگ کالاها و برندهای لوکس شناخته میشود و بهمین دلیل در طراحی جعبه خرمای صادرانی طیب از ترکیب رنگ شیری و مشکی استفاده شده است. رنگ طلایی نیز بدلیل لوکس بودن و تناسب با رنگ مشکی بکار رفته است. علاوه بر رنگ شیری، مشکی و طلایی از سه رنگ سبز کله غازی و قرمز عنابی و زرد بصورت محدود استفاده شده تا با کمک تنوع رنگ، به زیبایی ظاهری جعبه افزوده شود.

2- خرمای طیب یکی از برندهای خرما در کشور عمان است و از عمان به کشور کانادا صادر میشود. طرح اسلیمی اجرا شده روی جعبه که توسط طراحان آروین پک صورت گرفته است بیانگر اسلامی بودن کشور صادر کننده و خواستگاه اصلی خرما میباشد.

3-علاوه بر رویه، زیره و کناره های جعبه، عطف جعبه نیز دارای چاپ طلاکوب است و با هربار باز و بسته شدن جعبه، نام برند با رنگ طلایی خودنمایی و جلوه گری میکند.

آروین پک با سایقه طولانی در صنعت چاپ و بسته بندی آماده همکاری با مجموعه های تولیدکننده و صادرکننده خرما و فراورده های خرما میباشد. برای ثیت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشخصات جعبه

ابعاد خارجی:
5*22*22

ابعاد داخلی:
3*20*20

تعداد:
سفارشی

رنگ:
طلاکوب

جنس مقوای مصرفی:
مقوای فانتزی

کاربرد:
بسته بندی خرمای پیارم، بسته بندی خرمای خشک

Summary
Review Date
Reviewed Item
خرید جعبه آماده
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری