جعبه لمینیتی و تولید جعبه لمینیتی دهلر ، جعبه سازی جهت بسته بندی تجهیزات پزشکی

جعبه سازی و تولید جعبه لمینیتی شرکت دهلر به سفارش نمایندگی این شرکت در ایران توسط صنایع چاپ و بسته بندی آروین باز تولید شده است.

گروه دهلر به عنوان تولید کننده و تامین کننده بین المللی در زمینه مواد اولیه طبیعی، کامپاندها و راهکار های فنی در صنعت غذا و نوشیدنی ها مشغول به فعالیت می باشد که دفتر اصلی شرکت در شهر دارمشتات آلمان واقع شده است.

به سبب قابلیت ها و تکنولوژی بسته بندی آپدیت شده با به روز ترین ماشین آلات تولید ورق در کارخانه کارتن سازی آروین و نیز بهره مندی از تکنولوژی لمینیت هم زمان، این شرکت توانسته است قابلیت ها و پتانسیل های موجود در کشور را به خدمت گرفته و باز تاب تمام عیار قدرت مشابه سازی و معادل سازی بسته بندی اروپایی در ایران باشد.

ویژگی های ساختاری لحاظ شده در تولید جعبه لمینیتی دهلر

  • در تولید جعبه این شرکت اتصال در به بدنه جعبه و فرم لولایی در مد نظر قرار داشته است. و در تمام بدنه را یکپارچه می پوشاند.
  • در اتصالات این جعبه به هیچ وجه از چسب استفاده نشده است و تمام اتصالات با قفل شدن برقرار هستند.
  • جعبه سازی این محصول طی دو مرحله مجزا در دوبخش تولید فوم و تولید جعبه انجام شده است و جنس فوم مصرفی از پلی فوم می باشد.
  • استفاده از فلوت سبک در کاغذ تاپ وایت در طراحی داخل جعبه شایان ذکر است.

ویژگی های گرافیکی لحاظ شده در طراحی جعبه دهلر

  • رنگ سفید (خنثی) که تم اصلی و غالب بسته بندی را به خود اختصاص داده است با زمینه فعالیت این شرکت که در حوزه ی تولید و تهیه ی مواد اولیه طبیعی می باشد هماهنگی خوبی برقرار کرده است .  علاوه بر این هماهنگی می توان به کنتراستی که رنگ سفید زمینه با طراحی های رنگی روی جعبه ایجاد کرد.
  • کمپوزیسیون و چیدمان عکس های روی جعبه در نقطه ی طلایی به وضوح قابل تشخیص است.
  • جایگذاری صحیح لوگو ، و چیدمان عکس های روی جعبه و نیز قرار گیری فونت ها در وجوه کنار از سایر نکات مثبت رعایت شده در این طراحی می باشد.

پس از مطالعه ی نکات فنی طراحی ، صنایع چاپ و مهندسی سازه های سلولوزی آروین مخاطبین خود را به بررسی تصویر آثار و محصولات تولید شده این شرکت به نمایندگی از شرکت های بسته بندی ایرانی در نمایشگاه مجازی خود به آدرس  telegram.me/Arvin_Pack دعوت می کند.

علاوه بر آن با برسی دو لینک جعبه سازی و کارتن سازی می توانید تفاوت های بصری این دو سبک کار را از نظر بگذرانید.

  • تولید جعبه لمینیتی دهلر ، جعبه سازی بسته بندی تجهیزات پزشکی

Summary
Review Date
Reviewed Item
تولید جعبه لمینیتی دهلر ، جعبه سازی جهت بسته بندی تجهیزات پزشکی
Author Rating
51star1star1star1star1star