بسته بندی خشکبار تولید کارتن لمینیتی پسته درچین

کارتن سازی صادراتی برای بسته بندی خشکبار به خصوص پسته  ، از جمله توایدات آروین در زمینه ی جعبه سازی و کارتن سازی با استاندارد های بین المللی ست که پا فراتر از مرزهای کشور عزیزمان نهاده است.بسته بندی صادراتی اصطلاحا “های کوالیتی” ست . و طراحی بسته بندی آن به لحاظ تکنولوژی تولید جعبه متفاوت از کارهایی ست که از حساسیت پایین تری جهت ارائه برخوردارند.

خشکبار ایران بخاطر محبوبیتی که در دنیا دارد به عنوان نماینده ی ایران در سطوح اینترنشنال مطرح است و به تبع آن کاور وبسته بندی آن از اهمیت بالایی برخوردار است که تامین آن نیازمند علم و تجربه ی کافی در زمینه های مختلف تولیدبسته بندی ست.

طراحی بسته بندی آروین ، خدمات، جعبه سازی و کارتن سازی را به موازات یکدیگر برای تولید کنندگان عزیز به انجام می رساند و در یک مجموعه کامل هر آنچه نیازبسته بندی هست را برای تولید کننده یکجا فراهم آورده است.

گاهی در کارتن های بزرگ یا ” کارتن مادر ” کارتن های کوچکتری قرار می گیرد و نهایتا کارتن مادر برای بستهبندی و جا به جایی بسته یندی های کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی نیز همین کارتن بزرگ برای بسته بندی محصول نهایی که به طور فله جا با جا می شود مورد استفاده قرار می گیرد .

برای بسته بندی خشکبار علاوه بر تکنیک های جعبه سازی و کارتن سازی ازبسته بندی های پلمری بهداشتی نیز استفاده می شود. اما ساختار سلولوزی و ظاهر جعبه و کارتن بخاطر همسویی طبیعی که ایجاد می کند مورد اقبال بیشتری از سوی خریداران بین المللی خشکبار در سراسر کشور قرار گرفته است.

کانال اطلاع رسانی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack شما را در جریان به روز ترین تولیدات ایران و جهان قرار می دهد. همچنین می توانید با مراجعه به سایت شرکت به صفحه ی  ارتباط با ما https://www.arvinpack.com/contact/ از راه های ارتباطی با صنایع چاپ و بسته بندی آروین اطلاع حاصل کنید.

  • بسته بندی خشکبار تولید کارتن لمینیتی پسته درچین