جعبه خرما و کارتن مادر رطب احمد

سفارش دهنده و تولید کننده  : صنایع چاپ و بسته بندی آروین

تولید جعبه خرما و کارتن مادر متناسب با آن سالها ست که به عنوان یکی از اصلی ترین گرایش های صنایع چاپ ، بسته بندی و جعبه سازی آروین محسوب می شود.

در تولید جعبه کوچک که تم اصلی آن رنگ زرد است ، در و بدنه به هم متصل هستند . این جعبه بدون دخالت چسب و منگنه ساخته شده است .

این جعبه برای مصرف یک یا دو وعده خرما  طراحی و تولید شده است . در برگیرنده 250 گرم خرما می باشد و مقوای مصرفی آن مقوای فود گرید و بهداشتی است .

پس از ساخته شدن جعبه های کوچک بسته بندی رطب ، فرایند تولید کارتن مادر خرما آغاز می شود.

همانند جعبه های کوچک تولید شده، کارتن مادر خرما نیز در این پروژه متفاوت از کارتن مادر های موجود در بازار است. این کارتن تا زمانی که در انبار یا طبقه های یک فروشگاه قرار دارد، بدودن دستگیره و به سهولت روی هم قرار می گیرند و زمانی که قرار است به دست مصرف کننده ی نهایی برسد ، با یک ، دو حرکت ساده به فرم دسته دار تبدیل می شود و بدون نیاز به پک یا بسته بندی دیگری، در دستان مشتری قرار می گیرد.

دو فرایند جعبه سازی و کارتن سازی به سبب پیچیدگی های خاص ، نیازمند اصول علمی و تجربه فراوان است. علم و تجربه در این مسیر به کمک هم می آیند و نتیجه آن تولید جعبه یا بسته بندی  ای است که شما را در امر برندینگ یاری می کند.

برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان ، بخصوص بسته بندی رطب می توانید  به تلگرام آروین پک مراجعه کنید .در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوالی در مورد بسته بندی خرمای پیارم می توانید تماس حاصل کنید و با کارشناس مربوطه صحبت کنید.