جعبه خرما محمد جواد ، جعبه سازی باندرول برای بسته بندی رطب مضافتی

جعبه سازی و تولید جعبه خرما برای برند “محمد جواد” که اولین سایت تخصصی فروش خرما در ایران است از جمله خدمات ارائه شده توسط صنایع چاپ و بسته بندی آروین می باشد به خرما داران و صادر کنندگان خرما در داخل و خارج از کشور.

بسته بندی رطب ، سالها ست که در خط تولید جعبه سازی آروین قرار داشته است. تنوع و امکان استفاده از مقوا و کاغذ مناسب در بسته بندی خرما به حدی زیاد است که که تولید کنندگان در کنار دانش فنی تولید و بهره مندی از دانش روز نیازمند تجربه کافی در حوزه بسته بندی مواد غذایی می باشند.

بسته بندی رطب مضافتی محمد جواد پس از طراحی در این شرکت، توسط صنایع چاپ و بسته بندی آروین تولید شده است.

– انتخاب صحیح کاغذ کرافت به عنوان متریال اصلی این بسته بندی ، و چاپ تک رنگ روی آن از ویژگی های منحصر به فرد و شاخصه های گرافیکی لحاظ شده در این سبک از طراحی بسته بندی می باشد.

– رنگ طبیعی این کاغذ و عدم وجود پیچیدگی های غیر ضروری در کنار استفاده از ظروف پلاستیکی “های کوالیتی، HIGH QUALITY” و ” ترنس پرنت TRANSPARENT  ” که نور را عبور می دهند و مشتری قادر خواهد بود زیر و روی خرما را پیش از خرید مشاهده کند از دیگر نقاط قوت به در نظر گرفته شده ضمن طراحی می باشد.

– همچنین استفاده از برگ درخت نخل که در بدنه ی باندرول طراحی شده ، این بسته بندی را هر چه بیشتر به طبیعت و زیست بوم خود نزدیک می کند.

تولید جعبه برای مواد غذایی مختلف از پیچیدگی ها و ظرافت های خاصی بر خورد است. که بخشی از آن با دانش فنی و بخش وسیع دیگری به واسطه تجربه در عرصه ی بسته بندی حاصل می شود. صنایع چاپ و بسته بندی آروین با سالها تجربه در عرصه ی بسته بندی خرما مخاطبین خود را به بازدید از صفحه ی جعبه خرما دعوت میکند.