جعبه خرمای پیارم شرکت سلامت گستران نوحا

حفظ زیبایی و لوکس بودن طراحی جعبه در کنار حفظ کارایی و استاندارد بودن بسته بندی نهایی به منظور صادرات، اصلی ترین چالش طراحان و کارشناسان آروین پک در جلسه ایده پردازی پروژه طراحی بسته بندی و طراحی جعبه خرما پیارم بود.

خرمای پیارم در زمره خشکبار قرار می گیرد و بسته بندی خشکبار ایرانی در عرصه صادرات و رقابت بین المللی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. ویژگی های منحصر به فرد این نوع از بسته بندی خرمای پیارم در ذیل آمده است.

لیست کانسپت ها و ایده هایاستخراج شده در جلسه طراحی جعبه خرمای پیارم:

  • انتخاب شیوه باز شدن جعبه خرما به صورت کشویی به منظور دسترسی ساده تر به محصولات (بر اساس الگوهای ارگونومی)
  • طراحی کاوری زیبا و آسان باز شو به منظور حفظ زیبایی و ماندگاری بیشتر خرما
  • انتخاب مقوای اینور بورد (Ivory Board) به عنوان بهترین متریال جهت نگهداری محصولات غذایی،به منظور حفظ کیفیت محصول و اخذ استانداردهای لازم جهت صادرات
  • تقسیم بندی و پارتیشن بندی پنل داخلی جعبه خرما به جهت فاخر بودن و ایجاد نظم در چیدمان خرما
  • و در نهایت طراحی گرافیکی بسته بندی، بر پایه‌ي تاثیرگذاری بیشتر و انعکاس هرچه بهتر محصولات

متخصصان و طراحان جعبه سازی آروین پک با اتکا بر تجربه و مهارت بهترین جنس، مناسب ترین رنگ ها، مناسب ترین فرم و کارآمد ترین طرح ها را با خلاقیت و ایده پردازی بصورت اختصاصی برای محصولات مختلف در این مورد بسته بندی خرما (جعبه خرما) طراحی نموده تا محصولات در بهترین شرایط و حداکثر تاثیر گذاری روانه بازار شوند و در فرآیند فروش و مارکتینگ درخشان ترین نتایج حاصل گردد.

برای مطالعه بسته بندی خرما موجود در ایران و جهان ، بخصوص بسته بندی خشکبار می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ و بسته بندی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوالی در مورد بسته بندی خرمای پیارم می توانید تماس حاصل کنید و با کارشناس مربوطه صحبت کنید.

همچنین لینک رو به رو https://www.arvinpack.com/boxform  ذهنیت خوبی از انواع فرم های متصور برای تولید جعبه به دست خواهد داد.