کارتن سازی با کارتن قهوه ای و یک رنگ چاپ

کارتن سازی با کارتن قهوه ای به دلایل متعددی صورت می پذیرد که از جمله آنها می توان، القای حس طبیعی و عم استفاه از تکنولوژی لمینیت را نام برد. وقتی اطلاعات کافی از مورد بسته بندی به دست می آید ، این وظیفه ی یک متخصص بسته بندی و جعبه سازی ست که تشخیص دهد برای بسته بندی این محصول استفاده از چه تکنیک هایی ضرورت دارد. یک container ممکن است صرفا وظیفه ی حمل را به عهده داشته باشد ، در این صورت استفاده از accessory  هایی که عامل افزایش مقاومت هستند بی مورد به نظر می رسد.

در جعبه سازی هم همین نکات لحاظ می شود، با این تفاوت که در آن، گاهی حتی اگر مقاومت به سزایی نیاز نباش، ممکن است به دلایلی شایان توجه ، از مقواهای ضخیم استفاده شود.

در طراحی بسته بندی ، طراحی گرافیکی روی کارتن ، از یک رنگ چاپ استفاده شده، که با حفظ ساگی ، عامل زیبایی بصری محصول را نیز فراهم آورده است. از شناخته شده ترین انواع چاپ ، چاپ چهار رنگ است. ممکن است تصور شود استفاده از چهار رنگ چاپ ، از عوامل محدود کننده در طراحی ست. در پاسخ می توان به این نکته اشاره کرد که استفاده از چهار رنگ به معنی عم وجود سایر رنگ ها نیست . بلکه به این معنی ست که از چهار رنگ شناخته شده ی اصلی چاپ ، بی نهایت رنگ تولید می شود. اما بیس این بینهایت رنگ ، همان چهار رنگ اصلی ست.

برای سهولت در بررسی بسته بندی های تولید شده در صنایع بته بندی ، کارتن سازی و جعبه سازی آروین ،بخصوص دپارتمان طراحی بسته بندی می توانید به کانال آروین به نشانی https://t.me/Arvin_Pack   مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق همین کانال از نمونه های اروپایی ارائه شده در این کانال دیدن فرمایید. و در جریان بصری تولیدات ایران و جهان قرار بگیرید .

همچنین اینستاگرام آروین به نشانی www.instagram.com/arvinpack   مقدم شما را گرامی می دارد.

  • کارتن سازی با کارتن قهوه ای و یک رنگ چاپ