جعبه مقوایی و جعبه سازی برای قطعات یدکی ایران خودرو

تولید جعبه مقوایی برای صنایع خودروسازی سالها ست که در خط تولید محصولات کارخانه جعبه سازی و کارتن سازی آروین قرار داشته است. ضمانت اجرایی و کیفیت تولید محصولات این شرکت جعبه سازی دلیل سرازیر شدن کمپانی های تولید قطعات خودرو جهت ثبت سفارش می باشد.

  • حفظ امانت مشتری در سفارشاتی از حساسیت بالایی برخوردار است بر عهده ی شرکت تولید کننده ی بسته بندی محصولات می باشد.

چنانچه به محض عقد قرار داد با کمپانی های خودروساز و تولید کنندگان قطعات یدکی خودرو و لوکومتیو خیل زیادی از سودجویان فعال در حوزه قاچاق کالا دست به کار شده تا برای کالای تقلب وارداتی و یا کم کیفیت و بی کیفیت خود ، بسته بندی های اریجینال تولید شده توسط کمپانی های بسته بندی را تهیه و در بازار سیاه توزیع کنند.

  • طراحی جعبه و بسته بندی کمپانی های مالک برند از ظرافت های منحصر بفردی بهره برده است. پترن و الگوی تکرار شونده در طراحی گرافیکی جعبه نقش بسیار کلیدی و کاربردی در جذابیت ظاهری این جعبه ها ایفا می کند.
  • در تولید جعبه ها یی از این دست غالبا از مقوای پشت طوسی با گرماژ مختلف استفاده می شود.
  • الکوی ساختاری استفاده شده در تولید این جعبه ها، استفاده از الگوی “در دارویی “

” ته قفلی ” ” درو طرف دارویی ” می باشد. البته در شرکت جعبه سازی معمولا از الگوهای متفاوتی برای طراحی جعبه استفاده می شود. اما موارد نام برده شده ، تعدادی از معروف ترین و رایج ترین الگوهای به کار رفته در تولید محصول می باشد.

برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان ، بخصوص بسته بندی انواع جعبه و کارتن می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ و بسته بندی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوالی در مورد بسته بندی قطعات یدکی خودرو و لوکوموتیو می توانید تماس حاصل کنید و با کارشناس مربوطه صحبت کنید.

همچنین لینک رو به رو https://www.arvinpack.com/boxform  ذهنیت خوبی از انواع فرم های متصور برای تولید جعبه به دست خواهد داد.