تولید جعبه خرما آروین – بسته بندی خرما

بسته بندی خرما از دیرباز در خط تولید بسته بندی صنایع چاپ و بسته بندی قرار داشته است. صادرات به روسیه از اولین تجربه های صادراتی این شرکت است. پس از آن محصولاتی که توسط شرکت بسته بندی آروین طراحی و تولید شد در اقصا نقاط جهان به فروش رفت . تعدد و تنوع محصولات تولید شده در صنایع چاپ و بسته بندی آروین گواه این مدعاست .

طراحی گرافیکی و طراحی صنعتی جعبه دو حیطه ای ست که صنایع چاپ و بسته بندی آروین ، کارگروه تخصصی برای آن در اختیار داشته و با آشنایی از دانش روز و تکنولوژی تولید اقدام به تولید بسته بندی های خاص نموده است.

در مورد این جعبه به خصوص می توان به استفاده از طرح ارگ بم و ساختار user-friendly جعبه اشاره کرد. علاوه بر مقوای با کیفیت در تولید این جعبه از تکنولوژی سلفون کشی استفاده شده است.  مقوای به کار رفته در این جعبه ، مقوای پشت طوسی های کوآلیتی می باشد و فرم پنجره دار جعبه به دیده شدن جنس درون جعبه ، پیش از خرید به مشتری کمک می کند.

جعبه سازی ، تولید جعبه خرما و طراحی بسته بندی خرما با توجه به صنعت کشاورزی و کشت خرما در ایران به روز رسانی شده و همسو با اهداف صادرات کشور تولیدات و خود را افزایش روز افزون داده است.

در صنایع چاپ و بسته بندی آروین ، همه روزه بسته بندی های جهانی رصد می شود و بهترین ایده ها برای تولید محصول با کیفیت انتخاب و متناسب با امکانات تولید کشور ساخته می شوند.

صفحه  جعبه خرما در سایت آروین بارگذاری شده است، تا تولید کنندگان عزیز بتوانند با نگاهی کلی ، محصولات تولید شده ی آروین را رصد کنند. همچنین کانال آروین امکان راحتی برای بررسی تولیدات ایران و جهان فراهم آورده است.

  • جعبه سازی ، تولید جعبه خرما آروین - بسته بندی خرما