جعبه آماده غذا

اهمیت بسته بندی در روند فروش و تاثیر آن  بر حفظ کیفیت مواد غذایی و رضایت مشتریان بر هیچ کس پوشیده نیست، تیم کارتن سازی آروین پک با آماده سازی انواع محصولات بسته بندی از قبیل جعبه آماده ،جعبه آماده غذا استاندارد و با کیفیت توانسته است، ضمن کاهش هزینه های تولید،با حفظ کیفیت مورد انتظار،جعبه هایی با استاندارد بالا و مقرون به صرفه را برای صاحبان مشاغل غذایی از جمله رستوران ها و فست فودها فراهم نماید. گه جعبه آماده بدون چاپ تک پرسی و چند پرسی ار جمله آنهاست.

ویژگی های جعبه های مواد غذایی دپارتمان جعبه سازی و کارتن سازی آروین پک:

  • رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی جعبه غذا

تولید جعبه غذا در آروین با استفاده از مقوای فودگرید  food gradکه از مناسب ترین و بهترین مواد  موجود در صنعت جعبه سازی و بسته بندی ست ساخته شده اند.

  • استفاده از کاغذ و مقوای کرافت برای جعبه غذای داغ و تازه؛

مقوای کرافت در ضمن حفظ کیفیت، طعم و بوی غذا،کاملا بهداشتی می باشد. از این رو جعبه های غذا و فست فود گرم در آروین پک با استفاده از این مقوا طراحی و ساخته می شوند.

.


گرچه امکان استفاده از انواع دیگر کارتن و مقوا نیز وجود دارد ، ارتباط حسی که مخاطب با رنگ این نوع جعبه بر قرار می کند تولید کنندگان را به سوی تولید این نوع جعبه سوق داده است .

  • تحویل فوری پس از سفارش

جعبه غذا آروین پک، آماده تحویل به محض سفارش می باشد، این جعبه ها به صورتی غیر از هاردباکس بوده، اما استحکام کافی برای حفظ شکل و نگهاداری غذا را داراست و سالم بودن محصول تضمین شده است.

  • عدم محدودیت در تعداد سفارش جعبه غذابدون نیاز به طراحی گرافیکی و یا چاپ اختصاصی

برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ و بسته بندی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .

Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه آماده جعبه غذا
Author Rating
51star1star1star1star1star