کارتن سازی و تولید کارتن لمینیتی شرکت کابلان

کارتن سازی آروین تولید کارتن لمینیتی شرکت کابلان ، محتوی کابل مخابراتی ست. طرح ارگونومیک کارتن  برای سیم و کابل در ایران برای اولین بار سال 79 توسط شرکت آروین اتود زده شد و در دپارتمان کارتن سازی آروین تولید شد.  پیش از طراحی و تولید کارتن برای این محصول ، سیم و کابل در سراسر این به علت مشکلات حمل به سختی جا به جا می شد که با طراحی بسته بندی مقدار وسیعی از این مشکلات بر طرف شد. پیشتر سیم و کابل از طریق قرقره های سنگین جا به جا می شد. طراحی داخلی این نوع بسته بندی ، شبه قرقره به نحوی ست که نزدیک 20 کیلوگرم کابل را در خود جای داده است و بخاطر سهولت خروج کابل از داخل آن مورد استقبال خریداران و فروشندگان قرار گرفته است .

به علاوه انواع دیگری از طراحی جعبه برای بسته بندی سیم و کابل که در دپارتمان جعبه سازی آروین صورت گرفته است را می توانید در صفحه ی جعبه سازی این شرکت ملاحظه کنید.

در مورد طراحی گرافیکی این نوع کارتن می توان به کنتراست و استفاده از رنگ های مکمل اشاره کرد. ترکیب رنگهای زرد ، سبز و کرم از جمله جاذبه های گرافیکی این کارتن است.  کارتن سازی سالهاست از سبک سنتی خارج شده و و امکاناتی فراهم آورده است که با ایجاد جاذبه های بصری تاثیر به سزایی در مارکتینگ داخلی و خارجی محصولات ایجاد کند.

برای سهولت در بررسی بسته بندی های تولید شده در صنایع بسته بندی ، کارتن سازی و جعبه سازی آروین ، می توانید به کانال آروین به نشانی https://t.me/Arvin_Pack  مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق همین کانال از نمونه های اروپایی ارائه شده در این کانال دیدن فرمایید. و در جریان بصری تولیدات ایران و جهان قرار بگیرید .

همچنین اینستاگرام آروین به نشانی www.instagram.com/arvinpack  مقدم شما را گرامی می دار.

  • کارتن لمینیتی کارتن سازی جعبه سازی