جعبه لمینیتی قطعات یدکی خودرو شرکت لاستیک گیلان

جعبه لمینیتی شرکت لاستیک گیلان از دیگر محصولات تولید شده در صنایع چاپ و جعبه سازی آروین است که در تولید آن از تکنولوژی لمینیت استفاده شده است.

شرکت لاستیک گیلان که از جمله شرکت های بزرگی ست که قطعات یدکی خوردرو را در طیف وسعی تولید می کند.

 امکانات چاپ ، بسته بندی و جعبه سازی که برای قطعات یدکی در نظر گرفته می شود با سایر محصولاتی که از درجه ی حساسیت کمتری برخوردارند، متفاوت است. یکی از مهم ترین خدماتی که صنایع آروین در زمینه قطعات خودرو و محصولاتی مشمول قوانین کالای قاچاق هستند لحاظ می کند، حفظ امانت و دفاع از حریم تولید کننده است.

واردکنندگان و تولید کنندگانی که مشغول به قاچاق کالا هستند، با پرداخت هزینه های کلان اقدام به خرید جعبه های جنس های اریجینال کرده و محصولات بی کیفیت و یا حتی با کیفیت ، اما قاچاق را وارد بازار می کنند .

شاید هیچ شرکتی بیش از یک شرکت بسته بندی با پیشنهادهای اغوا کننده در راستای آشفته سازی بازار رو به رو نباشد. لیکن صنایع چاپ ، بسته بندی و کارتن سازی آروین ، با وجود در اختیار داشتن اطلاعات بیشتر تولید کنندگان خودرو ساز و قطعات یدکی  ، به پشتوانه ی اعتبار و تجربه بیش از ربع قرن ارائه خدمات جعبه سازی به صنوف مختلف مفتخر به تضمین امنیت و دفاع از حقوق تولید کننده اوریجینال می باشد.

جعبه لمینیتی تنها گزینه ی مورد توجه تولید کنندگان کالای قاچاق نبوده و سایر انواع جعبه و کارتن نیز هدف پیکان این دست مهاجمان قرار می گیرد.

از دیگر خدماتی که صنایع آروین در اختیار تولید کنندگان می گذارد تولید کارتن و کارتن سازی می باشد. این فرایند معمولا پس از جعبه سازی و مشخص شدن ابعاد نهایی کارتن تولید شده می باشد.

برای آشنایی بیشتر از خدمات کارتن سازی آروین که پس از جعبه سازی ، به موازات و یا قبل از آن صورت می پذیرد می توانید به صفحه ی مربوط با کارتن سازی به

آدرس: https://www.arvinpack.com/portfolio-category/carton-sazi/ مراجعه فرمایید.