جعبه کتاب ، جعبه لمینیتی

تولید جعبه لمینیتی کتاب یا حعبه سازی برای هر محصولی …

صرفا به این بیاندیشید که هر چیزی را می شود درون یک جعبه قرار دارد و فرایند جعبه سازی را برای آن اجرا نمود.

تولید جعبه یکی از مهم ترین مجموعه فرایندهایی ست که می تواند سهم بسزایی در بدست آوردن و حفظ بازار هدف ایجاد کند.

جعبه کتاب خانه درختی به طور خاص دارای طراحی مناسب برای رنج سنی مخاطبین این مجموعه کتاب می باشد. علاوه بر دقت در طراحی گرافیکی جعبه ، نکات ظریفی که در طراحی فرم بسته ، هنگام تولید جعبه در نظر گرفته شده است بسیار مهم و حائز اهمیت است .

  • از ویژگی های گرافیکی لحاظ شده در طراحی این بسته بندی می توان به هارمونی در ترکیب رنگ ها اشاره کرد. رنگ قهوه ای و بز به کار رفته در طراحی این جعبه القا کننده حس نشاط می باشد و عاملی ست در سوق دادن مشتری ، یا گروه سنی هدف این کتاب.
  • در مورد طراحی بسته بندی این جعبه لمینیتی می توان به فرم دستگیره ی آن اشاره کرد ، در هنر طراحی صنعتی ، بهترین وضعیت برای ارائه مخصول به بازار در نظر گرفته می شود. فرم بدون دستگیره ی این جعبه با قرار دادن تعداد بسیاری از این محصول بر روی یکدیگر همخوانی دارد و مغازه دار یا کتاب فروش بعد از خارج کردن جعبه کتاب از درون قفسه با یک حرکت ساده آن را به فرم دستگیره دار تغییر می دهد.

برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ و بسته بندی و جعبه سازی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .