جعبه لمینیتی بیمه سینا ، در بر دارنده بسته بندی خشکبار

تولید جعبه لمینیتی محتوی آجیل یا حعبه سازی مقوایی برای جعبه چوبی …

صرفا به این بیاندیشید که هر چیزی را می شود درون یک جعبه قرار دارد و فرایند جعبه سازی را برای آن اجرا نمود.

تولید جعبه یکی از مهم ترین مجموعه فرایندهایی ست که می تواند سهم بسزایی در بدست آوردن و حفظ بازار هدف ایجاد کند.

جعبه لمینیتی بیمه سینا به طور خاص دارای طراحی مناسب برای نگهداری جعبه چوبی و شکیل داخلی  می باشد. علاوه بر دقت در طراحی گرافیکی جعبه ، نکات ظریفی که در طراحی فرم بسته ، هنگام تولید جعبه در نظر گرفته شده است بسیار مهم و حائز اهمیت است .

  • از ویژگی های گرافیکی لحاظ شده در طراحی این بسته بندی می توان به کنتراست در ترکیب رنگ ها اشاره کرد. رنگ آبی و سفید  به کار رفته در طراحی این جعبه القا کننده حس آرامش و امنیت است. و با توجه به اینکه شعار یک شرکت بیمه ، حفظ امنیت مشتری ست ، این طراحی گرافیکی همسو با ماهیت و هدف شرکت بیمه است.
  • در مورد طراحی بسته بندی این جعبه لمینیتی می توان به فرم دستگیره ی پلاستیکی آن اشاره کرد ، در هنر طراحی صنعتی ، بهترین وضعیت برای ارائه مخصول به بازار در نظر گرفته می شود. گرچه می توان این دستگیره را از جنس مقوا ایجاد کرد که حتی کوچکتیرین ماده پلیمری با سازه سلولوزی مخلوط نشود، اما به سبب حفظ اصول مهندسی ساختارهای سلولوزی و مقاومت مورد نیاز برای حمل این جعبه و سنگینی وزن آن ، از دستیگیره پلاستیکی در تولید آن استفاده شده است.

برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ و بسته بندی و جعبه سازی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .

  • جعبه لمینیتی بیمه سینا ، در بر دارنده بسته بندی خشکبار