جعبه اسباب بازی میباکس

معمولاً جعبه اسباب بازی در آروین پک به روشهای متفاوتی تولید می شود، جعبه میباکس به طور خاص ،از دو قسمت مهم تشکیل شده اند:

قسمت بیرونی جعبه: این بخش از یک نوع مقوا بسیار باکیفیت تشکیل شده که باعث می شود، که نقش محافظ و کاور داشته و بخشی از زیبایی گرافیکی جعبه را به دوش می کشد و باعث می شود جعبه مورد نظر بسیار ظاهر جذابی داشته باشد که همین موضوع نرخ فروش را به شدت افزایش می دهد. این فعالیت توسط بخش جعبه سازی آروین پیش می رود.

قسمت درونی جعبه: این قسمت از ورق کارتن یا به اقتضای سفارش از مقوایی با استحکام بالا، تشکیل شده است که باعث می شود، قسمت های داخلی جعبه، با حفظ ظاهری زیبا ، از استحکام بالایی برخوردار باشد. لایه داخلی این جعبه به طور خاص از ورق کارتن استفاده شده که طی فرایند کارتن سازی توسط تیم آروین تولید شده است .

  • در علم روانشناسی یک مفهوم وجود دارد تحت عنوان اثر هاله ای که بسیار کلیدی است. این مفهوم می گوید: انسان ها صفات بد و خوب را تعمیم می دهند.

یعنی اگر یک فرد، چهره زیبایی داشته باشد، احتمالاً باهوش هم است. یا شرکتی که بسیار شیک، مدرن و منظم باشد، احتمالاً بسیار در کار خود حرفه ای هستند. در مورد جعبه ی اسباب بازی می باکس یک اجرای مناسب می تواند همین اثر را داشته باشد.

تیم طراحی بسته بندی آروین پک به طور کامل با این مفهوم آشنا است و در جعبه سازی، صرفاً جعبه هایی که در Structure زیبایی شناسی قرار می گیرند، طراحی می شود.

وجه تمایز جعبه ی اسباب بازی میباکس با سایر جعبه های اسباب بازی

  • طراحی گرافیکی ، برپایه کنتراست
  • طراحی ساختار بسته بندی ارگونومیک بر پایه سهولت استفاده
  • قابلیت اجرا در ابعاد متعدد

همچنین برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ ، بسته بندی و جعبه سازی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوالی در مورد جعبه ی اسباب بازی می توانید تماس حاصل کنید و با کارشناسان مربوطه صحبت کنید.

  • جعبه اسباب بازی می باکس