جعبه سازی ، تولید جعبه مقوایی چای و بسته بندی تی بگ مهرگان

جعبه سازی ، تولید جعبه مقوایی چای و بسته بندی تی بگ مهرگان در صنایع چاپ و بسته بندی آروین پس از جلسات طولانی ، و تشکیل جلشات اتاق فکر به صورت پی دی پی انجام شد. بسته بندی چای و دم نوش بخاطر بازار رقابتی که در کشور پیدا شده است ، از حساسیت زیادی در میان تولید کنندگان برخوردار است.

  • طراحی گرافیکی جعبه 

طراحی گرافیکی روی جعبه به در خواست شرکت سفارش دهنده ، از یکی از کانسپت های اروپایی ارائه شده در کانال آروین الگو برداری شد . این روش ، از رایج ترین راه های انتخاب طرح گرافیکی جعبه است، که صنایع چاپ و بسته یندی آروین به مشتریان خود پیشنهاد می کنند. تولید کنندگان پس از بررسی نمونه کانسپت های ارائه شده در کانال آروین ، طرح گرافیکی مد نظر خود را انتخاب و تیم طراحی آروین آن را اجرا می کند.

از نکات گرافیکی لحاظ شده در طراحی این جعبه می توان به استفاده ی دو رنگ زرد و مشکی اشاره کرد. طراحی گرافیکی ساده این طراحی را به جعبه های اروپایی همانند کرده است. این سادگی در طراحی می تواند اثر بسزایی در مقبولیت کالا در بازار داخلی هم به همراه داشته باشد.

  • طراحی فرم و ساختار جعبه

در سایت آروین پک صفحه ای به نام فرم جعبه در نظر گرفته شده است ، که مخاطبین می توانند پس از انتخاب ، فرم و ساختار جعبه برای استعلام قیمت با صنایع آروین تماس حاصل کنند و پس از ارائه ی ابعاد و تعداد جعبه مورد نظز قیمت جعبه درخواستی را دریافت کنند.

جعبه سازی ، تولید جعبه مقوایی چای و بسته بندی تی بگ مهرگان در دپارتمان جعبه سازی صنایع چاپ و بسته بندی آروین صورت گرفته است و برای دیدن سایر نمونه های تولید شده توسط این شرکت به آدرس      https://www.arvinpack.com/portfolio-category/jabeh-sazi/  مراجعه بفرمایید.

  • جعبه سازی تولید جعبه مقوایی چای بسته بندی تی بگ مهرگان قیمت جعبه چای