کارتن سازی و تولید کارتن فروشگاه اینترنتی پت لند

کارتن سازی و تولید کارتن فروشگاه اینترنتی پت لند در صنایع چاپ و بسته بندی آروین هم راستای به روز رسانی خدمات بسته بندی در جهت رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی صورت گرفت.

فروشگاه اینترنتی پت لند با استفاده از دانش فنی روز و استفاده از تکنولوژهای نوین مشغول خدمت رسانی به مشتریان خود در زمینه ی بهینه سازی تغذیه و محافظت صحیح از حیوانات خانگی می باشد.

شرکت بسته بندی آروین در دپارتمان کارتن سازی ، تولید کارتن را برای شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی به طور اختصاصی سازمان دهی کرده است. این شرکت با آشنایی کامل از زوایای پنهان و حساس تکنولوژیک، بسته بندی را با کیفیت و استانداردهای جهانی به بازار عرضه می کند.

تا کنون شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی بسیاری از خدمات صنایع چاپ و بسته بندی آروین بهره برده اند که در این میان می توان به شرکت های کام پک ، صنعت بازار ، پت لند ، روغن درنیاکا و …. اشاره کرد.

تولید کارتن و جعبه در این مجموعه به طور کاملا سفارشی صورت می گیرد و هر پروژه از یک سو به عنوان یک art work  یا اثر هنری و از سوی دیگر به عنوان یک industrial product یا تولید صنعتی تلقی می شود.

شرکت بسته بندی آروین، استفاده از کارتن قهوه ای و چاپ تک رنگ در کارتن سازی و تولید کارتن را به عنوان یکی از ساده ترین و در عین حال زیبا ترین تولیدات مجموعه به حساب آورده است. زیبایی در عین سادگی از ویژگی های بارز طراحی های اروپایی در نظر گرفته می شود که منطبق با سلایق مردم عزیز کشور و رویکردهای زیبایی شناسی نوین می باشد.

برای مشاهده ی تمامی تولیدات کارتنی آروین می توانید به صفحه ی کارتن سازی وبسایت مراجعه کنید . هم چنین با مراجعه به کانال تلگرام آروین می توانید به طور روزانه در جریان آخرین تولیدات آروین و ایده های بسته بندی ایران و جهان قرار بگیرید.

  • کارتن سازی و تولید کارتن فروشگاه اینترنتی پت لند شرکت بسته بندی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *