تولید هاردباکس رزگلد ، تولید جعبه سخت

تولید هاردباکس رزگلد ، تولید جعبه سخت در صنایع چاپ و بسته بندی آروین در دپارتمان تولید جعبه سخت انجام شده است.

این جعبه در نگاه اول از سه بخش تشکیل شده است.

در ، کف و حد فاصل طلایی رنگِ مابین کف و در جعبه.

در تولید این جعبه ها از مقوای مشکی رنگ فابریک استفاده شده و هیچ گونه عملیات چاپی بر روی مقوا جهت به دست آمدن رنگ مشکی ، صورت نگرفته است. رنگ طلایی روی جعبه با تکنیک طلاکوب ایجاد شده است.

کنتراست به کار رفته در طراحی گرافیکی این جعبه از قوی ترین ویژگی های بصری به کار رفته در اجرای این اثر است. ترکیب دو رنگ طلایی و مشکی به عنوان محبوب ترین کامبینیشن رنگی گرافیست های شناخته شده است.

علاوه بر قسمت های خارجی جعبه که در عکس دیده می شود، بافتی از اسفنج قالب خورده در داخل این جعبه کار شده است . هلدر داخل جعبه معمولا از جنس های متنوعی تولید می شود. فوم و پلی فوم دو نوع بسیار رایج این هلدر هاست.

به سبب استحکام و کوالیتی کیفیتی که در تولید جعبه سخت استفاده می شود، قیمت این جعبه به مراتب از نمونه های مقوایی مشابه بالاتر است و در وضعیت هایی که محدودیت های شدید بوجه موجود است ، سفارش این جعبه توصیه نمی شود.

تولید هاردباکس رزگلد ، تولید جعبه سخت در دپارتمان جعبه سازی آروین صورت می گیرد برای مشاهده ی سایر نمونه تولیدات آروین می توانید به صفحه هاردباکس سایت مراجعه فرمایید و یا با عضویت در کانال تلگرام آروین در جریان به روز ترین تولیدات صنایع چاپ و بسته بندی آروین قرار بگیرید.