کارتن لمینیتی ، کارتن سازی برای فروشگاه اینترنتی صنعت بازار

خط تولید کارتن لمینیتی و کارتن سازی برای فروشگاه اینترنتی صنعت بازار و یا سایر فروشگاه های اینترنتی که محصولات خود را از طریق فروش دیجیتال به بازار عرضه می کنند به موازات پیشرفت کشور در زمینه صنعت دیجیتال در صنایع سلولوزی آروین راه اندازی شده و در حال بهره  وری می باشد.

صرفا به این بیاندیشید که هر چیزی را می شود درون یک کارتن و یا بسته بندی ویژه قرار دارد و فرایند کارتن سازی را برای آن اجرا نمود.

تولید کارتن و اهمیت به بسته بندی مرسوله پستی یکی از مهم ترین مجموعه فرایندهایی ست که می تواند نقش بسزایی در بدست آوردن و حفظ بازار و مارکتینگ دیجیتال ایفا کند. گرچه کارتن سازی فانتزی و جعبه سازی مشابهت هایی دارند، اما در جزئیات بسیار متفاوت ظاهر می شوند.

جعبه لمینیتی صنعت بازار به طور خاص دارای جذابیت گرافیکی بالا ست. علاوه بر دقت در طراحی گرافیکی جعبه ، نکات ظریفی که در طراحی فرم بسته ، هنگام تولید جعبه در نظر گرفته شده است بسیار مهم و حائز اهمیت است .

  • از ویژگی های گرافیکی لحاظ شده در طراحی این بسته بندی می توان به غلبه رنگ قرمز و انتخاب آن به عنوان تم اصلی بسته بندی نام برد. نقش اساسی این رنگ در برقراری ارتباط و ایجاد eye contact قوی و به خاطر سپاری برند و لوگوی صنعت بازار انکار ناپذیر است.

ترکیب رنگ غالب در این جعبه و ترکیب آن با رنگ سفید کنتراست اسجاد کرده است. و عامل دیگری در یاد سپاری نام این برند می باشد.

  • در مورد طراحی بسته بندی و فرم کارتن انتخاب شده برای این فروشگاه اینترنتی می توان به user friendly بودن آن و سهولت باز و بسته شدن در کارتن در جهت استفاده آسان مشتری اشاره کرد

برای مطالعه و بررسی بیشتر بسته بندی های تولید شده در ایران و پیشنهاد های صنایع چاپ و بسته بندی آروین می توانید به آدرس  https://t.me/Arvin_Pack  مراجعه کنید . همچنین برای مشاهده ی نمونه کارهای لمینیتی بیشتر می توانید به آدرس https://www.arvinpack.com/portfolio-category/laminated-corrugated-box/  مراجعه کنید و از تفاوت های جعبه لمینیتی و کارتن لمینیتی به لحاظ بصری و نوع کار آشنایی بیشتری پیدا کنید، تماشای نمونه کار های کارتن سازی و جعبه سازی شما را تا حدودی با تفاوت های این دو صنعت آشنا خواهد کرد.

  • تولید کارتن لمینیتی و کارتن سازی برای شرکت صنعت بازار