جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ یکی از انواع ای فلوت می‌باشد که در بسته های 100 تایی آماده ارسال به مشتریان می‌باشد. این جعبه را می توانید در تیراژ ۱۰۰۰ عدد با ۱۵٪ تخفیف تهیه کنید و در تیراژ 3000 عدد به بالا قابلیت چاپ را داراست. علاوه بر چاپ، این جعبه را در تیراژ بالای ۳۰۰۰ عدد می توانید با ۲۰ درصد تخفیف تحویل بگیرید ( این تخفیف برای تمامی جعبه غذا های آماده لحاظ می‌شود ). این این جعبه آماده علاوه بر ساندویچ و هات داگ جهت بسته بندی محموله های فروشگاه های اینترنتی هدایا، بسته بندی موادغذایی، مصارف صنعتی و حتی پوشاک کاربرد دارد.

جعبه آماده ای که در تصویر مشاهده می کنید از ورق کرافت تولید شده است و علاوه بر صنایع غذایی کاربردهای گوناگونی دارد.

مشخصات جعبه

ابعاد جعبه:

7*10*34     :SH

6 * 9 * 29  :SD

هر دو سایز جعبه در بخش داخلی دارای مهر سبز رنگ بهداشت و سیب سلامت می باشد.

تعداد:

100 عدد در هر بسته

رنگ:

کرافت

جنس مقوای مصرفی:

مقوای کرافت

حداقل قابل سفارش:

یک بسته

کاربرد:

بسته بندی همبرگر و انواع موادغذایی مصارف صنعتی، پوشاک مانند روسری و شال


ویژگی ها:

۱٫رعایت استانداردهای کیفی

۲٫استفاده از مقوای باکیفیت

۳٫امکان ارائه در تعداد محدود؛ یکی از محدودیت های تولید و سفارش بسته بندی ، تعداد بسته مورد نیاز مشتری است. بسیاری از تولید کنندگان ، تعداد بسته بندی مورد نیازشان زیاد نیست یا جعبه هایی با تنوع بالا نیازمندند. این در حالیست که در تولید صنعتی همواره تعداد مهم تلقی شده و قیمت سفارشات با تعداد بالاتر برای مشتری دارای صرفه اقتصادی بهتری می باشد. جعبه هایی که در تصویر مشاهده می کنید محدودیتی در تعداد ندارند و در تعداد محدود قابل سفارش اند.

آروین پک علاوه بر فروش جعبه آماده ، دارای خدمات طراحی بسته بندی است که بنا به خواسته مشتری تمامی مراحل طراحی گرافیکی، طراحی ارگونومی، ساخت ماکت و تولید انبوه جعبه را اجرا می کند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
خرید جعبه آماده
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری