جعبه اسباب بازی شهاب راکت ، جعبه طلقی

جعبه اسباب بازی شهاب راکت ، جعبه طلقی و مقوایی ساخته شده به سفارش شرکت آرمانی تویز ساخته شده است. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و بازار سنجی دقیق مبنی بر پیچیدگی های دنیای تکنولوژیک وسیله ی بازی اختراع کرده که افراد را از رخوت و بی تحرکی دنیای کنونی رها و شادابی را هدیه می کند.

تولید جعبه برای این اسباب بازی توسط دپارتمان جعبه سازی آروین انجام شده است. طراحی بسته بندی برای طبقه های سنی گوناگون از ظرافت و ویژگی های خاصی بر خوردار است.

–         از ویژگی های طراحی گرافیکی این جعبه می توان به استفاده از رنگ های های کنتراست زرد کم رنگ و آبی تند اشاره کرد. همچنین هارمونی رنگ های به کار رفته در دیواره ی روبه رویی جعبه حائز اهمیت ویژه است. ترکیب رنگ های به کار رفته در طراحی گرافیکی جعبه با بدنه ی اسباب بازی هماهنگی داشته و توانسته محصول و جعبه آن را به یک عنصر تقریبا واحد تبدیل کند.

–         بعد از طراحی گرافیکی جعبه نوبت به بررسی و آنالیز ساختار جعبه است ، که معمولا توسط مهندسین صنایع سلولوزی آروین صورت می پذیرد. در طراحی این بسته بندی از ترکیب طلق و مقوا استفاده شده است. در تولید جعبه طلقی با مقاومت بالا ، از تکنیک لمینیت استفاده می شود. چاپ طرح گرافیکی روی جعبه لمینیتی معمولا روی یک لایه مقوا – در اینجا پشت طوسی- انجام می شود. و سپس روی ورق سینگل لمینیت می شود .

·       پیشنهاد صنایع جعبه سازی و کارتن سازی آروین جهت آشنایی هرچه بیشتر مخاطبین با تکنولوژی های تولیدِ انواع جعبه بررسی صفحات مرتبط با آن تکنولوژی می باشد. برای مثال :

–         برای بررسی جعبه های لمینیتی بر روی واژه ی ” جعبه لمینیتی ” و پس از آن برای آشنایی با تفاوت های جعبه لمینیتی با فرم کارتنی آن می توانید روی عبارت “کارتن لمینیتی” کلیک بفرمایید.

  • جعبه اسباب بازی شهاب راکت ، جعبه طلقی جعبه سازی