کارتن سازی و تولید کارتن شرکت سیم و کابل سیمیا در کارخانه کارتن سازی آروین

کارتن سازی و تولید کارتن شرکت سیم و کابل سیمیا در کارخانه کارتن سازی آروین با دورنگ چاپ صورت گرفته است. این کارتن باجهت حمل و بسته بندی سیم و کابل طراحی و تولید شده است.

در سال های نخست پس از انقلاب، در زمانی که عرصه صنعت کشور از شرکت های غربی، نمایندگی های آنها و مدیران با تجربه ایرانی خالی شده بود، اکثر صنایع از جمله صنعت تولید سیم و کابل در شرایط نامطلوبی به سر می بردند.در همین دوران و به تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۶۰، شرکت سیمیا، با همفکری و مشارکت سهامداران فعلی تاسیس شد. صنایع چاپ و بسته بندی آروین مفتخر است که تا کنون بخش وسیعی از تولیدات جعبه ها و کارتن های این شرکت را به عهده داشته باشد.

  • استفاده از دو رنگ چاپ در طراحی این محصول با کاربرد صنعتی آن همسو می باشد.
  • سایز بسته بر اساس حجم سیم و کابلی که درون بسته قرار می گیرد تخمین زده شده است.
  • چاپ بر روی کارتن سفید تاپ وایت صورت گرفته است.
  • در تولید آن از زینک متناسب استفاده شده است.

کارتن سفید به علت مزیت های چاپی از محبوبیت بیشتری نسبت به کارتن قهوه ای در نزد سفارش دهندگان بر خوردار است. گرچه استفاده از کارتن قهوه ای با کیفیت بالا از جمله مواردی ست که در تولیدات و بسته بندی های سبز از آن بهره می برند اما از آنجایی که کنتراست را به خوبی کارتن سفید منتقل نمی کند در مواردی که طراحی روی کارتن اهمیت می یابد کمتر از کارتن قهوه ای استفاده می شود.

تولید کارتن و کارتن سازی در کارخانه ی آروین صورت می گیرد. ظرفیت تولید کارخانه کارتن سازی در حدی ست که معمولا چندین پررژه به موازات هم و همزمان صورت می پذیرد.

  • تولید کارتن و کارتن سازی آروین

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Summary
Review Date
Reviewed Item
تولید کارتن شرکت سیم و کابل سیمیا
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری