کارتن سازی و تولید کارتن شرکت سیم و کابل سیمیا در کارخانه کارتن سازی آروین

کارتن سازی و تولید کارتن شرکت سیم و کابل سیمیا در کارخانه کارتن سازی آروین با دورنگ چاپ صورت گرفته است. این کارتن باجهت حمل و بسته بندی سیم و کابل طراحی و تولید شده است.

در سال هاي نخست پس از انقلاب، در زماني كه عرصه صنعت كشور از شركت هاي غربي، نمايندگي هاي آنها و مديران با تجربه ايراني خالي شده بود، اكثر صنايع از جمله صنعت توليد سيم و كابل در شرايط نامطلوبي به سر مي بردند.در همين دوران و به تاريخ 27 دي ماه 1360، شركت سيميا، با همفكري و مشاركت سهامداران فعلي تاسيس شد. صنایع چاپ و بسته بندی آروین مفتخر است که تا کنون بخش وسیعی از تولیدات جعبه ها و کارتن های این شرکت را به عهده داشته باشد.

  • استفاده از دو رنگ چاپ در طراحی این محصول با کاربرد صنعتی آن همسو می باشد.
  • سایز بسته بر اساس حجم سیم و کابلی که درون بسته قرار می گیرد تخمین زده شده است.
  • چاپ بر روی کارتن سفید تاپ وایت صورت گرفته است.
  • در تولید آن از زینک متناسب استفاده شده است.

کارتن سفید به علت مزیت های چاپی از محبوبیت بیشتری نسبت به کارتن قهوه ای در نزد سفارش دهندگان بر خوردار است. گرچه استفاده از کارتن قهوه ای با کیفیت بالا از جمله مواردی ست که در تولیدات و بسته بندی های سبز از آن بهره می برند اما از آنجایی که کنتراست را به خوبی کارتن سفید منتقل نمی کند در مواردی که طراحی روی کارتن اهمیت می یابد کمتر از کارتن قهوه ای استفاده می شود.

تولید کارتن و کارتن سازی در کارخانه ی آروین صورت می گیرد. ظرفیت تولید کارخانه کارتن سازی در حدی ست که معمولا چندین پررژه به موازات هم و همزمان صورت می پذیرد.

  • تولید کارتن و کارتن سازی آروین