کارتن سازی و تولید کارتن لمینیتی سیمین الکتریک خراسان توسط شرکت بسته بندی آروین

کارتن سازی و تولید کارتن لمینیتی سیمین الکتریک خراسان توسط شرکت بسته بندی آروین صورت گرفته گرفته است، شرکت سیمین الکتریک خراسان در سال 1382 با هدف تولید انواع سیم و کابل و درخت سیم خودرو با همت مهندسین زبده ایرانی به بهره برداری رسید. این شرکت در فاز اول تولید موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران جهت تولید انواع سیم و کابل گردید .

تولید کارتن برای صنعت سیم و کابل سالهاست در خط تولید کارخانه کارتن سازی آروین قرار داشته است و شرکت بسته بندی آروین مفتخراست به تولید سازه های سلولوزی برای انواع صنایع بخصوص صنایع روشنایی و سیم و کابل. کارتن سازی برای این صنعت سیم و کابل از جهات مختلفی قابل بررسی می باشد که در مورد کارتن سیمین الکتریک می توان به نکات زیر اشاره کرد.

طراحی گرافیکی بسته بندی

استفاده از رنگ مشکی در زمینه کار و غلبه ی این رنگ بر کل کار از دقت های لحاظ شده در طراحی گرافیکی این بسته است. از طرفی تلفیق این رنگ با زرد که برای نمایش هر چه بیشتر و بهتر لوگو شرکت انتخاب هوشمندانه ی رنگ ها را یاداوری می کند.  از دیگر رنگ های به کار رفته در این طراحی گرافیکی می توان به ترکیب رنگ خنثای سقید با رنگ نیمه خنثی یا تقریبا بی روح آبی کمرنگ اشاره کرد.

ابعاد و قیمت بسته بندی

ابعاد جعبه کابل مخابراتی یا کواکسیال بر اساس حجم و وزن مقدار کابل موجود در بسته متغییر است. این بدین معنی ست که شرکت ها پیش از ثبت سفارش ، ابعاد حدودی کارتن لمینیتی مد نظر خود را به شرکت بسته بندی ارائه می کنند و پس از تایید نهایی ابعاد توسط شرکت سفارش دهنده، ماکتی بر اساس ابعاد نهایی ساخته شده و در اختیار شرکت تولید کننده ی سیم و کابل قرار می گیرد. تولید انبوه در صنایع چاپ و بسته بندی آروین همواره پس از تایید نهایی ماکت توسط مشتری شروع می شود. در مورد قیمت بسته بندی روال کمی متفاوت است. و ارائه قیمت اولیه بعد از اعلام ابعاد توسط شرکت سفارش دهنده به شرکت بسته بندی توسط متخصصین در زمینه ی استعلام قیمت صورت می گیرد.

برای ملاحظه ی انواع کارتن های تولید شده در صنایع چاپ و بسته بندی آروین می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://www.arvinpack.com/portfolio-category/caton-sazi/

 

  • کارتن سازی و تولید کارتن لمینیتی سیمین الکتریک خراسان توسط شرکت بسته بندی آروین