کارتن سازی ، طراحی کارتن و تولید کارتن برای شرکت زر سیم

کارتن سازی ، طراحی کارتن و تولید کارتن برای شرکت زر سیم که درسال 1362 تاسیس و به ثبت رسیده است توسط صنایع چاپ و بسته بندی آروین صورت گرفت. شرکت زر سیم علمیات تولیدی خود را در سال 1363 آغاز کرد. شرکت از ابتدای شروع به کار، ماموریت خود را برپایه بقای شرکت همراه با ارتقای پیوسته و مستمر کیفیت قرار داده است. صنایع چاپ و بسته بندی آروین نیز در نهایت دقت و ظرافت ، تولید کارتن برای این شرکت را به عهده گرفت.
نکاتی که در طراحی این کارتن به کار رفته است:
– انتخاب کارتن 5 لایه برای ایجاد مازیمم مقاومت مطلوب جهت حفظ، نگهداری و حمل کابل
– طراحی کارتن در سه بخش متشکل از یک بُبین داخلی جهت جلوگیری از گره خوردن کلاف ها و آشفتگی و یک بخش خارجی که حامل کل مجموعه می باشد و درب کارتن که در نهایت روی کارتن قرار می گیرد.
* طراحی گرافیکی کارتن
– آنچه در تصویر ملاحظه می کنید استفاده از چاپ تکرنگ در طراحی کارتن می باشد. چاپ تک رنگ بهترین نوع چاپ در نمایش توانمندی های صنعتی می باشد و سادگی طرح به طور کامل گویای ویژگی های کالای بسته بندی شده می باشد.
کارتن سازی ، طراحی کارتن و تولید کارتن برای مجموعه ی صنایع کابل سازی سالهاست در خط تولید صنایع چاپ و بسته بندی آروین قرار گرفته است. طراحی کارتن برای صنایع مختلف کشور و تجربه حاصل از این کار اعتماد روزافزون صنایع را برای شرکت بسته بندی آروین به همراه داشته است. و حفظ این اعتماد از اولویت های کاری و حرفه ای صنایع چاپ و بسته بندی آروین بوده است.
برای آشنایی تولیدات کارتنی آروین می توانید به صفحه ی کارتن سازی مراجعه فرمایید . در ضمن می توانید در هر لحظه از خواندن متن پیش رو در صورت وجود سوال و یا درخواست راهنمایی با شماره تلفن های آروین، موجود درصفحه ی تماس با ما ارتباط بر قرار کنید.

  • کارتن سازی ، طراحی کارتن و تولید کارتن برای شرکت زر سیم