پیشنها میشود، پیش از مطالعه ی متن زیر به لینک کارتن سازی

به نشانی https://www.arvinpack.com/portfolio-category/cartonsazi/ مراجعه کرده و پس از مشاهده ی نمونه کارهای تولید شده در صنایع چاپ و بسته بنده آروین به مطالعه ی سیستم تولید بپردازید.

جعبه طلقی و کاربرد آن در جعبه سازی و کارتن سازی

جعبه طلقی در دو نوع تمام طلق و ترکیب طلق و مقوا و یا طلق و کارتن نولید می شود.

اینکه کدام یک از انواع آن برای محصول نهایی مناسب است ، بر عهده ی مهندسین صنایع سلولوزی شرکت بسته بندی آروین می باشد. در صنایع چاپ و بسته بندی آروین پیش از ثبت سفارش ، مشتری می تواند از طریق تماس تلفنی و یا تنظیم ملاقات حضوری از نمونه های تولید شده در این شرکت بازدید به عمل آورده و به کمک مشاوری که شرکت بسته بندی آروین در اختیار او قرار می دهد تصمیم نهایی را در انتخاب مدل نهایی بسته بندی اتخاذ نماید.

برای شفاف تر شدن موضوع به نمونه ی تمام طلقی نمایش داده شده توجه کنید. به سبب پتانسیل های فراوان در تولید و ارائه ی انواع چاپ بر روی طلق ، سفارش دهنده می تواند ، طرح چاپی خود را بر محصول ارائه کرده و پس از تایید نهایی در تعداد انبوه آن را دریافت کند. در این نوع بسته بندی از هیچ نوع کارتن ویا مقوایی استفاده نمی شود و صرفا جعبه طلقی با زخامت های مختلف و با طراحی های گرافیکی متنوع تولید می شود.

جعبه آماده کاپ کیک

نوع دیگری از بسته بندی که محبوبیت بسیار زیادی میان مخاطبین داشته است. ترکیب جعبه طلقی و جعبه مقوایی با یکدیگر و ایجاد جعبه ها و کارتن های ویندو پک می باشد. این نوع جعبه با ترکیب طلق با مقوا و کارتن حاصل می شود. این پنجره ای که روی جعبه باز می شود در واقع پنجره ای ست به قلب مشتری . مصرف کننده ی نهایی با دیدن محصول درون بسته و یا دست کم دیدن بخشی از محصول از ظاهر محصول اطمینان حاصل کرده و با خیال راحت محصول را خریداری می کند.

جعبه طلقی

در ضمن برای مشاهده ی انواع دیگر بسته بندی های طلقی و سایر پروژه های جعبه سازی می توانید به لینک   https://www.arvinpack.com/portfolio-category/jabeh-talghi/   مراجعه فرمایید.