صنایع چاپ ، بسته بندی و جعبه سازی آروین در خدمت کسب و کار شماست.

امروزه بسته بندی تنها به عنوان یک پوشش استفاده نمی شود بلکه نماینده ای از یک واحد تولیدی در سراسر دنیا می باشد. صنایع بسته بندی آروین در سال 1376 پس از تحقیقات و برنامه ریزیهای دقیق موفق به راه اندازی یک واحد مطالعاتی و تولیدی با کادری متخصص و مجرب با استفاده از تکنولوژی روز در زمینه طراحی وتولید انواع بسته بندی برای محصولات صنایع مختلف گردیده و در این زمینه موفقیت های چشمگیری بدست آورده است که دلیل ادعای ما اعتماد تولید کنندگان و مدیران موفق و دقیق صنایع کشور مانند: غذایی، دارویی، بهداشتی، صنعتی و … می باشد.
یکی از ویژگیهای مهم و ارزشمند در فعالیت های ما ابداع بسته بندی ویژه جهت تولیدات خاص می باشد. که به عنوان مثال در صنایع الکترونیک می توان از طراحی و تولید جعبه های کوچک و سبک سیم و کابل با قابلیت قرقره های بزرگ و سینگین چوبی یادکرد، با این تفاوت که:
به لحاظ تبلیغاتی چشمگیر تر
از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر
و از جهت حمل و نقل آسانتر می باشد.
(استفاده از نیروی انسانی بجای جرثقیل، لیفت تراک …)
لذا این محصول مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان سیم و کابل قرار گرفته است به طوریکه مقداری از ظرفیت تولیدی این واحدها را به خود اختصاص داده است.
کلام آخر: ما با در اختیار داشتن اطلاعات فنی جامع، امکانات کامل وقن آوری روز در جهت طراحی و تولید انواع بسته بندی در خدمت تولید کنندگان صنعت کشور می باشیم و این تخصص ماست که برای کالای شما بهترین بسته بندی را به لحاظ شکل، طرح و استقامت تولید کنیم تا در میان رقبا همواره اولین انتخاب باشید.