هدف از طراحی بسته بندی چیست؟ درگیرکردن حواس 5 گانه مشتری با دیدن کالا!! تصاویر زیر کدام حس شما را درگیر میکند؟

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندیطراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندیطراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی یکی از جذاب ترین مراحل قبل از تولید بسته بندی است. امروزه طراحی بسته بندی بیشتر به ایده پردازی و خلاقیت نیاز دارد چراکه ظاهر بسته بندی یکی از عومل مهم در فروش کالا به شمار میرود. به همین دلیل در همه اصناف فعال در بازار، رقابت زیادی در این حوزه در جریان است. تاجاییکه کسب و کارهای نوپا با طراحی خلاقانه بسته بندی محصولات خود، توانسته اند گوی رقابت را از برندهای قدیمی تر بربایند. این مسئله آنقدر مهم است که برخی از مشاغل توانسته اند با بسته بندی های شکیل وارد بازار رقابت جهانی شوند.

طراحی بسته بندی از جمله خدماتی است که صنایع چاپ و بسته بندی آروین سالهاست تولیدات وسیع و گسترده ای در زمینه آن داشته است.

این مطلب را هم ببینید: بیش از 50 ایده طراحی بسته بندی

بسیاری از تولید کنندگان در مراحل اولیه تولید محصولشان نیاز به برنامه ریزی در مورد طراحی و تولید بسته بندی دارند و بسیاری از همان ابتدا می دانند به چه نوع بسته بندی احتیاج دارند. بااین وجود تیم طراجی و ایده پردازی آروین پک در تمامی مراحل طراحی و تولید بسته بندی درکنار مشتریان خود بوده و با تمام توان سعی دارد بهترین و خلاقانه ترین بسته بندی ها را طراحی و تولید کند.

متخصصان و طراحان شرکت بسته بندی آروین پک با اتکا بر تجربه و مهارت مناسب ترین رنگ ها، مناسب ترین فرم ها و کارآمد ترین طرح ها را با خلاقیت و ایده پردازی بصورت اختصاصی پیشنهاد می کنند تا کالای شما در بهترین شرایط روانه بازار شده و در فرآیند فروش و مارکتینگ، درخشان ترین نتایج حاصل گردد.

اتاق فکر طراحی بسته بندی

قبل از تصمیم گیری برای تولید بسته بندی بهتر است موارد زیر را درنظر داشته باشید:

  • مختصری از ذهنیات خود را در فرم ثبت سفارش طراحی بسته بندی ثبت کنید.
  • زمانی برای برنامه ریزی های اولیه و مشاوره تلفنی یا حضوری با طراحان آروین اختصاص دهید.

بعد از این مرحله، هزینه ها برآورد میشود و درصورت توافق وارد فاز تولید میشویم.

در ادامه میتوانید برخی از نمونه های طراحی بسته بندی طراحی و تولیدشده در آروین پک را مشاهده کنید.