جعبه شمع

شمع ایوان شاید به جرئت یکی از بهترین و زیبا ترین بسته بندی های شمع است که احتمالا در سبد خریدتان قرار داشته است .

چرا که ایوان کندل با در نظر گرفتن سلیقه بصری خریداران اقدام به تولید این بسته های زیبا و جذاب در صنایع چاپ و بسته بندی آروین کرده است .

ویژگی گرافیکی جعبه شمع ایوان کندل

به همین سادگی مشتری را جذب می کند.

وقتی از یک بسته بندی برای مناسبت خاص مثل تولد ها و جشن ها مورد استفاده قرار میگیرید باید مناسب همان مناسبت خاص طراحی و تولید شود .

یعنی بسته بندی شاد و مجذوب کننده و استفاده از المان های مرتبط . همین باعث پیشی گرفتن ممحصول شما از دیگر رقبا می شود .

ویژگی ساختاری جعبه شمع ایوان کندل

2نوع بسته بندی طلق و مقوایی در زیر مشاهده می کنید که یکی از ساختار ها جعبه ایی است که شمع ها به صورت چندتایی داخل جعبه قرار می گیرید و هولدر مخفی و داخلی جعبه مانع از خرد شدن  و جابه جا شدن در هنگام حمل نقل می شود .

این جعبه دارای محل آویز در قسمت فوقانی است که کمک می کند در فروشگاه ها فروشنده ها هم در هنگام چیدمان راحت باشند هم در هنگام تحول به مشتری  راحت باشند .

و دیگر نوع از این شمع های ایوان کندل برای اعداد تکی و شمع های تکی تولید و بسته بندی شده است . این شمع ها طرفداران بیشتری دارنند چرا که همان مسئله قدیمی که مشتری ها علاقه مند هستند که محصول را ببینند و با اطمینان از کیفیت و سلامت محصول خرید کنند .

و یک نکنه که باید برای سفارش دقت کنید این است که این محصول احتیاج به جعبه مقاوم .و مستحکم ندارد چرا که نباید وزن بالایی را تحمیل کند . شمع سبک است و نیازی به استفاده از مقواهای خیلی ضخیم نیست. بنابر این خیلی اقتصادی و به صرفه می توام این جعبه ها را تولید و وارد بازار فروش کرد.

در مجموع این ویژکی های گرافیکی و ساختاری تبدیل به این جعبه زیبا شده است .

  • طراحی بسته بندی
  • جعبه طلقی

جعبه شمع طلقی، ترکیب طلق و  مقوا. این جعبه طبق سلیقه و اندازه دلخواه شما قابل سفارش است.برای مشاهده طراحی های بسته بندی آروین در تعداد بالا کلیک کنید.

شما می‌توانید با توجه به نوع کسب و کارتان، جعبه های زیبا و متنوعی را به صورت آماده، در تعداد کم تهیه کنید. جعبه های آماده پس از ثبت سفارش به سرعت ارسال خواهند شد .