جعبه خرما ی تمور کیمیا ، طراحی بسته بندی جعبه رطب مضافتی

اصول زیبایی و لوکس بودن طراحی جعبه در کنار حفظ نکات و استانداردهای لازم برای صادراتی بودن بسته بندی نهایی ، اصلی ترین چالش طراحان و تولید کنندگان صنایع چاپ ، بسته بندی و جعبه سازی آروین پک در جلسه ایده پردازی پروژه طراحی بسته بندی و طراحی جعبه خرما بوده است.

بسته بندی خرما و جعبه رطب مضافتی بم ، در عرصه صادرات و رقابت بین المللی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. ویژگی های منحصر به فرد این نوع از بسته بندی خرما در ذیل آمده است. کارتن سازی این محصول و تولید کارتن خرما مقوله ای ست که بعدتر به آن خواهیم پرداخت.

لیست ایده های استخراج شده در جلسه طراحی جعبه خرما و بسته بندی رطب مضافتی کیمیا :

  • انتخاب شیوه باز شدن جعبه خرما به صورت در و بدنه جدا از یکدیگر
  • طراحی کاوری زیبا و آسان باز شو به منظور حفظ زیبایی و ماندگاری بیشتر خرما
  • انتخاب مقوا مناسب به عنوان بهترین متریال جهت نگهداری محصولات غذایی،به منظور حفظ کیفیت محصول و اخذ استانداردهای لازم جهت صادرات
  • و در نهایت طراحی گرافیکی بسته بندی، بر پایه‌ي تاثیرگذاری بیشتر و انعکاس هرچه بهتر محصولات

متخصصان و طراحان جعبه سازی آروین پک با اتکا بر تجربه و مهارت بهترین جنس، مناسب ترین رنگ ها، مناسب ترین فرم و کارآمد ترین طرح ها را با خلاقیت و ایده پردازی بصورت اختصاصی برای محصولات مختلف در این مورد بسته بندی خرما (جعبه خرما) طراحی نموده تا محصولات در بهترین شرایط و حداکثر تاثیر گذاری روانه بازار شوند و در فرآیند فروش و مارکتینگ درخشان ترین نتایج حاصل گردد.

برای مشاهده انواع جعبه خرما روی کلمه جعبه خرما کلیک کنید. همچنین بهترین و جدیدترین نمونه های طراحی بسته بندی را میتوانید در اینستاگرام آروین پک و کانال تلگرام آروین پک مشاهده کنید.

  • جعبه خرما بسته بندی خرما کارتن خرما جعبه رطب بسته بندی رطب KIMIA