تولید جعبه پاناما جک در دپارتمان جعبه سازی آروین

تولید جعبه پاناما جک در صنایع چاپ و بسته بندی آروین در دپارتمان جعبه سازی انجام شده است .با توجه به اهمیت ویژه ی طراحی بسته بندی و تاثیر فراوان آن در فرایند برندینگ ویژگی های ساختاری و گرافیکی جعبه در متن پیش رو مورد بررسی قرار گرفته است.

ساختار جعبه

– ابعاد این جعبه :   9  * 10 *  22.5  سانتی متر می باشد.

* جنس جعبه : کرافت های کوالیتی در هر دو روی جعبه

* مدل جعبه : کیبوردی

* رنگ جعبه : معروف به کرافت یا قهوه ای

* مقامت حدودی جعبه  : 2 کیلو گرم

تولید و طراحی جعبه یک فرایند مهندسی شده و دقیق است . ضمن اینکه تجربه نقش اساسی و تعیین کننده ای در مرغوبیت تولید نهایی دارد.

معمولا فرایند سفارش ساخت جعبه مقوایی و تولید جعبه در صنایع چاپ و بسته بندی آروین بعد از محاسبات دقیق و ماکت سازی و تایید آن توسط سفارش دهنده صورت می پذیرد.

گرافیک جعبه

طرح گرافیکی با تنها یک رنگ چاپی بر زمینه ی کرافت ، کنتراست ایجاد کرده و حالتی چشم نواز با اثر بخشیده است.

برای جذاب کردن هر چه بیشتر اثر نیازی به استفاده از رنگ های متنوع نیست و گاهی کاهش تنوع رنگی اثر بهتری در جذب مخاطب ایفا می کند.

به کار بردن اصول طراحی گرافیکی ضمن اجرا بسیار حائز اهمیت خواهد بود و می تواند جعبه را از یک فرم صنعتی خشک به یک اثر هنری تبدیل کند.

برای ثبت سفارش تولید جعبه با آگاهی از ابعاد جعبه با تلفن های موجود در بخش تماس با ما  ارتباط حاصل کرده و اگر تصویری از جعبه مد نظر در اختیار دارید به شماره ی تلگرام شرکت ارسال کنید. پس از تبادل اطلاعات کارشناسان بخش فروش قیمت جعبه مد نظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما محاسبه کرده و به اطلاع شما می رسانند.