کارتن سازی و تولید کارتن مادر توسط کارخانه کارتن سازی آروین برای بیسکوییت گرجی

کارتن سازی برای برندها و تولید کارتن برای شرکت هایی که فرم بسته بندی را طی زمانی نسبتا طولانی حفظ می کنند از ویژگی هایی برخوردار است که یک به یک به آن اشاره خواهیم کرد:
– تغییر شکل بسته بندی که در بازارمشتریان مقبولیت یافته است به هیچ وجه توصیه نمی شود، مگر در شرایطی که به دلایل خاصی صاحب برند تصمیم بر تغییرسیاست های مارکتینگ گرفته باشد.
– زمانی که شکل بسته بندی برای مدت زمان زیادی حفظ می شود ، کیفیت مطلوب اهمیت ویژه ای میابد. و این همان جیزی ست که صاحبان صنایع به منظور آن به سمت کارخانه کارتن سازی و یا شرکت های کارتن سازی معتبر و صاحب نام می رند.
وقتی در کارخانه کارتن سازی سفارشی ثبت می شود که باید مراحل تولید ورق کارتن را سپری کند ، قدم ابتدایی تشخیص نوع ورق و توافق با سفارش دهنده برای تولید ورق مطلوب برای آن سفارش است.
تشخیص ورق مناسب برای انجام هر پروژه ی بسته بندی به شدت مهم است، چرا که پس از تبدیل شدن ورق کارتن به کارتن یا جعبه تشخیص نوع ورق با جالش های خاصی رو به رو می شود. مخصوصا در تولیدات کارتنی که ترکیب کارتن و مقوا باشند. همین موارد تشخیص است که به نوعی انتخاب بهترین کارخانه ی تولید کننده ورق را برای سفارش دهنده با چالش رو به رو می کند.
امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی های مختلف ، ممکن است تصور شود طراحی کارتن مانند سایر انواع طراحی و با همان روش ها صورت می پذیرد اما نکته ی حائز اهمیت در طراحی کارتن ، آشنایی طراح با شرایط تولید و اطلاعات جامعی ست که طراح متخصص بسته بندی از آنها آگاهی دارد..

برای مشاهده ی انواع کارتن های ساخته شده توسط این شرکت ، شما می توانید به نشانی اینترنتی https://www.arvinpack.com/portfolio-category/corrugated-box/و یا نمایشگاه اینترنتی https://t.me/Arvin_Pack  مراجعه و از زیبا ترین بسته بندی های تولید شده در ایران و جهان دیدن فرمایید.

  • تولید کارتن برای بیسکوییت گرجی در کارخانه کارتن سازی آروین