جعبه سازی و تولید جعبه مقوایی ، جعبه مقوایی فانتزی بامیکا

جعبه سازی و تولید جعبه مقوایی بامیکا در صنایع چاپ و بسته بندی آروین صورت گرفته است. جعبه مقوایی فانتزی از جمله نیاز های امروز بازار بسته بندی کشور می باشد. با رشد و توسعه دانش کامپیوتری و گسترش همه جانبه ی تکنولوژی های بصری ، طراحی های بسته بندی های مدرن فراگیر شده است.

صنایع چاپ و بسته بندی آروین با تشکیل کارگروه طراحی بسته بندی در دو زمینه ی

  • طراحی ساختار بسته بندی
  • طراحی گرافیکی بسته بندی

در مرحله پیش تولید به مشتریان خدمت رسانی می کند. بعد از به انجام رسیدن این دو مرحله ، قاعدتا نوبت به ساخت تولید جعبه مقوایی می رسد. که البته مراحل تولید بسته به تکنولوژی انتخاب شده در مرحله ی طراحی بسته بندی ساختار متفاوت است.

در این نمونه ی خاص، که در دپارتمان جعبه سازی آروین تولید شده است ، بعد از مراحل چاپ ، مرحله ی سلفون کشی طی شده است. سلفون کشی قبل از تولید انبوه به فرم پایلوت به هر دو صورت مات و براق انجام شد که به صلاح دید سفارش دهنده و کارشناس بسته بندی آروین ، سلفون مات انتخاب و جعبه راهی مراحل تولید شد.

  • استفاده از رنگ سفید و سبز در دو تونالیته ی کم رنگ و پر رنگ از ویژگی های منحصر به فرد گرافیکی به کار رفته در تولید این اثر است.
  • ترکیب دو رنگ قرمز و سبز نیز به عنوان رنگ های مکمل در این صنعت بسیار حائز اهمیت است.

جعبه سازی و تولید جعبه مقوایی ، جعبه مقوایی فانتزی بامیکا از پروژه های بسیار موفق تولید شده در صنایع چاپ و بسته بندی آروین می باشد.

برای مشاهده ی سایر نمونه های فانتزی تولید شده توسط شرکت بسته بندی آروین علاوه بر مراجعه به صفحه ی جعبه مقوایی می توانید به کانال آروین مراجعه کنید. در کانال آروین علاوه بر تولیدات این شرکت قادر خواهید بود به تماشای بسته بندی های خلافانه ی سراسر جهان بپردازید.

  • جعبه سازی و تولید جعبه مقوایی ، جعبه مقوایی فانتزی بامیکا