کارتن سازی فانتزی و طراحی بسته بندی آن

کارتن سازی فانتزی تفاوت های بسیاری نسبت به کارتن سازی صنعتی دارد. گرچه در مکانیزم تولید ممکن است تفاوت زیادی دیده نشود اما نیاز به دقت لحظه به لحظه و آن به آن یک تیم متخصص در ساخت هر کدام از این قسمت ها لحاظ می شود. تولید کارتن ، به شکلی که در تصویر ملاحظه می کنید در سه فرایند انجام شده است و حتی مهم تر از آن باید به طراحی گرافیکی و طراحی بسته بندی آن توجه ویژه داشت. این کارتن که برای حمل و نگهداری اوراق و اسناد امور اداری استفاده می شود از سه قطعه تشکیل شده است. یک قطعه آن کارتن قهوه ای و دو قطعه دیگر آن سفید می باشد.

امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی های مختلف ، ممکن است تصور شود طراحی بسته بندی مانند سایر انواع طراحی گرافیکی و با همان روش ها صورت می پذیرد اما نکته ی حائز اهمیت در طراجی گرافیکی جعبه ، آشنایی طراح با شرایط تولید و اطلاعات جامعی ست که طراح گرافیک متخصص بسته بندی از آنها آگاهی دارد.

پروژه هایی مانند پروژه ی پیش رو بسیار پیچیده تر از آن است که نیروی غیر متخصص از پس پیاده سازی آن برآید. در صنایع چاپ ، بسته بندی و جعبه سازی آروین پس از تایید نهایی طراحی دیجیتالی گرافیکی کارتن توسط مشتری ، ماکت سازی انجام می شود و خطاهای احتمالی روی نمونه ی شاهد مشخص ومعلوم می گردد. پس از دستیابی تیم فنی مهندسی به نمونه ی بی نقص، و دریافت تایید قطعی مشتری ، کار تولید انبوه آغاز می گردد. و اصطلاحا پروژه استارت می خورد.

برای مشاهده ی انواع کارتن های ساخته شده توسط این شرکت ، شما می توانید به نشانی اینترنتی www.arvinpack.com  و یا نمایشگاه اینترنتی https://t.me/Arvin_Pack  مراجعه و از زیبا ترین بسته بندی های تولید شده در ایران و جهان دیدن فرمایید.

  • کارتن سازی فانتزی